Logo Crossweb

semKRK#20

Wydarzenie:
semKRK#20
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
28.10.2022 (piątek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Manggha Museum
Adres:
M. Konopnickiej 26
Strona www:
Opis:
semKRK odsłona 20-sta! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!


O tym, jak bardzo wyjątkowym spotkaniem jest semKRK mogliście dowiedzieć się już 19 razy! Ostatnia edycja #BIG pobiła wszelkie rekordy i potwierdziła, że to wydarzenie absolutnie niepowtarzalne. Nie ważne, czy jesteś specjalistą SEM, SEO, pracujesz w agencji marketingu internetowego, dziale marketingu, branży e-commerce, czy też prowadzisz własny biznes! Idea spotkań ciągle pozostaje niewyczerpana! Wysokie oceny zbierane w ankietach przez organizatora - krakowską agencję DevaGroup - świadczą o potrzebie integracji branży SEM i SEO oraz o chęci wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: edukacja. Korzystając z niestandardowego sposobu wyboru prelegentów (jakim jest głosowanie na tematy prezentacji bez znajomości ich autorów), szansę pokazania się na scenie zdobywają nowe twarze w branży. Kolejne wydarzenie odbędzie się już 28 października w Krakowie. Już nie możemy doczekać się tego spotkania na żywo!
Podczas semKRK#20:

- zobaczycie 7 prelekcji:
3 marketingowe gwiazdy, które zostały
zaproszone przez CEO DevaGroup -
Krzysztofa Marca,
2 zwycięzców z głosowania C4P,
2 zwycięskie prezentacje case studies
z konkursu semKRK Awards 2022.

- Weźmiecie udział w wyjątkowym wydarzeniu branży SEM i SEO,

- Poznacie nowinki branżowe, które zainspirują Was do działania,

- Będziecie mogli zadawać ekspertom pytania na żywo!


To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia