en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

SForce - Online Salesforce Meetup #3

Wydarzenie:
SForce - Online Salesforce Meetup #3
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
28.05.2020 (czwartek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Agenda:
  • 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
  • 18:30 - Start prezentacji nr 1: Jak tworzyć i manipulować danymi Salesforce bez konieczności pisania jednej linii kodu backendu oraz jak wykorzystać gotowe rozwiązania Lightning Record Form i Wire Adapter - Krzysztof Pintscher
  • 19:00 - Start prezentacji nr 2: Automatyzacja zadań przy pomocy CI oraz SFDX - Stefan Abramiuk
  • Q&A - Pytania do prelegentów
Opis:

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Online Salesforce Meetup #3, które odbędzie się już 28 maja 2020 o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.


SForce - Poland Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.


PRELEGENCI


+ Krzysztof Pintscher

Programista Salesforce z sześcioletnim doświadczeniem w technologii. W branży IT od 8 lat. Obecnie bierze udział w globalnych wdrożeniach Salesforce dla klientów firmy. Zdobywał doświadczenie poprzez udział w projektach dla dużych rozpoznawalnych marek takich jak Sony PlayStation, Boston Scientific, The Time oraz innych. Prywatnie interesuje się muzyką, fan Star Wars.


+ Stefan Abramiuk

Technical Architect w PolSource. Pracuje w branży IT od 8 lat. Poza Salesforce zajmował się programowaniem w takich językach jak ANSI C, C++ oraz Java. Dołączył do warszawskiego zespołu PolSource 3 lata temu. Zaczął jako Senior Software Developer. Od dwóch lat w roli Technical Architect'a. Posiada 5 certyfikatów Salesforce i jest na ścieżce do Certified Technical Architect. Prywatnie interesuje się astrofizyką oraz muzyką.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia