Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

SilesiaJUG#69 - Soft skills for everyone - o miękkich sprawach w twardym świecie

Wydarzenie:
SilesiaJUG#69 - Soft skills for everyone - o miękkich sprawach w twardym świecie
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
25.10.2021 (poniedziałek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Drodzy JUGowcy,


październikowe spotkanie poświęcone będzie umiejętnościom miękkim. O nich i ich znaczeniu w świecie IT opowie nam Anita Przybył. Zapraszamy!


## Abstract:


Wyznaję pogląd, że bycie wykwalifikowanym specjalistą to za mało, a wysoko rozwinięte kompetencje społeczne są niezbędnym elementem sukcesu ludzi i całych organizacji. Jakie są najbardziej przydatne umiejętności miękkie w pracy? Które z nich pozwalają na skuteczną i satysfakcjonującą współpracę z innymi ludźmi? Dlaczego właściwie są takie ważne? Jak je rozwijać?


## Bio:


Trener umiejętności społecznych, absolwentka psychologii, szkoły coachingu oraz zarządzania potencjałem pracowników. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów doskonalących metody pracy z ludźmi oraz wspierających ich rozwój, m.in. kursu Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Przez kilka lat odpowiadała za szkolenia pracowników w międzynarodowej korporacji. Aktualnie trener freelancer. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych m.in. komunikacji, zarządzania zespołem, budowania zespołu, motywowania, asertywności, inteligencji emocjonalnej. W swojej pracy wierzy, że każdy bez względu na zawód i środowisko, w którym funkcjonuje, ma szansę rozwinąć wysokie kompetencje społeczne.


Do zobaczenia online!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia