Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Śniadanie Project Managerów vol. 26

sniadanie-project-managerow-vol-26
Wydarzenie:
Śniadanie Project Managerów vol. 26
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
04.12.2021 (sobota) - 05.12.2021 (niedziela)
Godzina:
10:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Plac Nowy 1
Adres:
Plac Nowy 1
Rejestracja:
Prelegenci:
Opis:

Wrześniowe Śniadanie Project Managerów pierwszy raz od dłuższego czasu odbyło się stacjonarnie i nabraliśmy po nim ochoty na więcej! Nie tylko my, jako organizatorzy, ale przede wszystkim Wy, społeczność Project Managerów, mówiliście jednym głosem w ramach feedbacku do ostatniego wydarzenia: "Kiedy kolejne ŚPM?"


I oto jest! Śniadanie Project Managerów vol. 26 odbędzie się 4 grudnia 2021


To wspaniała okazja do spotkania się w gronie project managerów po raz ostatni w tym roku, wymiany doświadczeń w przedświątecznym nastroju, podsumowań i złożenia wzajemnie najserdeczniejszych życzeń. Spotykamy się w restauracji, jak za starych dobrych czasów, przy pysznym śniadaniu, a wszystko to dzięki naszemu Sponsorowi - firmie FlexiProject - twórcom kompleksowego program do zarządzania projektami i portfelami projektów. To właśnie dzięki FlexiProject jesteśmy w stanie utrzymać dotychczasową cenę śniadania przy stale rosnących kosztach. Super, co?


Tematem będzie jakże kontrastujące z dzisiejszym, zmieniającym się światem VUCA, Zrównoważone Zarządzanie Projektami (ang. Green Project Management). Nic dziwnego, że to zagadnienie staje się coraz popularniejsze i bardzo szybko się rozwija.


Zrównoważone Zarządzanie Projektami czyli takie, w którego założenia wpisana jest troska o otoczenie, zrównoważony rozwój planety, dbałość o praktyki społecznie odpowiedzialne i przyjazne dla środowiska. Zrównoważone Zarządzanie Projektami definiuje czym jest zrównoważony rozwój oraz daje instrukcje i wytyczne, w jaki sposób włączyć do strategii organizacji zasady zarządzania projektami zrównoważonymi. Dodatkowo, podkreśla znaczenie roli kierownika projektów dla przemian geopolitycznych, klimatycznych, gospodarczych i odpowiada na to, w jaki sposób weryfikować zgodność realizowanych przez nich projektów z zasadami zrównoważonego rozwoju.


W ten niezwykle aktualny i interesujący temat wprowadzi nas Ewa Bednarczyk, prezes zarządu firmy szkoleniowo-doradczej pm2pm, trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami, ekspert w zarządzaniu zespołami wielokulturowymi. Ewa od 13 lat związania z międzynarodowym stowarzyszeniem project managerów IPMA, obecnie pełni rolę IPMA Awards Global Manager.


Informacje organizacyjne:

  • Kiedy: spotykamy się w sobotę 4 grudnia 2021 o godz. 10:00 
  • Gdzie: Plac Nowy 1 w Krakowie, przy tejże ulicy
  • Czas trwania prelekcji: 45 minut
  • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 3 h :)
  • Cena: 30 zł/os. Kwota ta przeznaczona jest na pyszne śniadanie :)
  • Zapisy: klik!


Jeśli lubisz poznawać nowe trendy w zarządzaniu projektami i chcesz dowiedzieć się jak prowadzić zrównoważone projekty, to koniecznie zapisz się na Śniadanie Project Managerów vol. 26!

Nie zwlekaj z zapisem, bo ilość miejsc jest ograniczona. 


Już dziś dołącz też do grupy "Wydarzenia Project Managerów | Karolina Jarocka" na Facebooku, gdzie będziesz otrzymać najświeższe informacje na temat Śniadań Project Managerów.

Obserwuj mnie także na Facebook'u i dołącz do sieci moich kontaktów na Linkedin!

Do zobaczenia na Śniadaniu! 

Karolina Jarocka


* Informujemy, że z uwagi na niepewną sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, wydarzenie może zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas. W takiej sytuacji uczestnikom zostaną zwrócone koszty zakupu biletów.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia