Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

SPARKcamp Koszalin #21

Wydarzenie:
SPARKcamp Koszalin #21
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
28.02.2019 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Minibrowar Kowal
Adres:
Grunwaldzka 1A
Strona www:
Opis:

Po zimowej przerwie zapraszamy Was 28 lutego 2019 roku (czwartek) o godz. 18.00 do Minibrowar Kowal, gdzie odbędzie się 21. edycja SPARKcamp Koszalin.


Impreza jest darmowa i ma charakter otwarty. Może w niej uczestniczyć każdy zainteresowany. Nie kasujemy za wejściówki i nie selekcjonujemy wchodzących.


Prosimy jednak o rejestrację.


Rejestracja ułatwia nam jedynie organizację spotkań oraz upoważnia każdą zarejestrowaną osobę do odebrania bonusu ufundowanego przez naszych sponsorów!


Tradycyjnie, w przyjaznej i luźnej atmosferze podyskutujemy o IT i mediach cyfrowych. Organizatorzy zaprosili doświadczonych prelegentów gotowych podzielić się swoją wiedzą. Brakuje tylko Ciebie!


Jeśli chcecie poznać zasady działania pakietu Electron, i jak możemy go użyć, aby zbudować swój następny demo projekt szybciej, to wpiszcie sobie datę najbliższego SPARKcampu do kalendarzy.


Przemysław Krzywania odpowie na pytanie, jak skutecznie komunikować się z obcą formą życia, a także jakie błędy w komunikacji są najczęściej popełniane na linii inżynierowie - biznes.


Na koniec dowiemy się, jaki związek mają samochody autonomiczne z Connected Cars oraz Industry 4.0, a także czy (nie)powinniśmy się ich obawiać.


Przypominamy, że impreza jest darmowa i ma charakter otwarty. Może w niej uczestniczyć każdy zainteresowany. Nie kasujemy za wejściówki i nie selekcjonujemy wchodzących.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia