en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Startup Art – bezpłatne warsztaty biznesowe

Wydarzenie:
Startup Art - bezpłatne warsztaty biznesowe
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Data:
14.05.2016 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Akademia Sztuk Pięknych
Adres:
budynek Rektoratu, Krakowskie Przedmieście 5, 1 pietro
Strona www:
Agenda:
Sobota 2 kwietnia 9:00-17:00
  • STARTUPOWE TRENDY
Skąd czerpać inspiracje? Jak znaleźć i dopracować pomysł na biznes? Podczas warsztatów prześledzimy obecne trendy dominujące w świecie startupów. Pokażemy jak powstają najlepsze pomysły, które zdobywają milionowe finansowanie na rozwój od inwestorów.
  • POMYSŁ NA STARTUP
Podczas warsztatów poznasz metody tworzenia nowych produktów w oparciu o dodatkową wartość, modyfikację modelu biznesowego czy połączenie już istniejących na rynku rozwiązań. Nie musisz dokonywać przełomu aby osiągnąć sukces w biznesie. Wystarczy, że lepiej rozwiążesz problem klienta.
  • 25 MODELI BIZNESOWYCH
Wiele startupów koncentruje się na budowie produktu zapominając o tym, że startup już od pierwszych dni powinien mieć określone źródła przychodów. W trakcie warsztatów przedstawimy ponad 20 różnych modeli w jakich startup może generować strumienie pieniężne w zamian za wartość jaką dostarcza klientom.
  • NASTĘPCA BIZNESPLANU
Zadaniem każdego startupowca jest zbudowanie rentownego, powtarzalnego i skalowalnego modelu biznesowego dla swojego pomysłu. Startupy nie powinny tracić czasu na pisanie biznesplanu, ale korzystać z dynamicznych form planowania biznesowego takich jak Business Model Canvas.
Niedziela 3 kwietnia 9:00-17:00
  • BADANIE POTRZEB KLIENTA – CUSTOMER DEVELOPMENT
Dzięki poznaniu przełomowej metody budowania startupów, już od pierwszych dni pracy nad swoim pomysłem będziesz działać efektywnie i wyeliminujesz ryzyko zbudowania produktu, którego nikt nie chce. Pokażemy jak stosować Customer Development w praktyce, niezależnie od pomysłu, czy branży w której chcesz działać.
  • TESTOWANIE POMYSŁU – LEAN STARTUP
Podczas warsztatu zdobędziesz informacje jak przetestować potencjał pomysłu. Otrzymasz narzędzia służące do weryfikacji, czy rozwiązanie które zamierzasz stworzyć i wprowadzić na rynek jest faktycznie potrzebne Twoim klientom, a także czy będą w stanie za nie płacić.
  • FINANSOWANIE NA START
Bez zastrzyku finansowego nawet najlepszy startup nie rozwinie skrzydeł. Podczas warsztatu zaprezentujemy rożne warianty finansowania projektów startupowych. Otrzymasz konkretne wskazówki gdzie możesz szukać kapitału oraz jakie warunki musisz spełnić, żeby zdobyć pieniądze na swój biznes.
  • PREZENTACJA PRZED INWESTOREM – PITCHING
Pozyskanie finansowania na rozwój startupu związane jest z umiejętnością skutecznego prezentowania swoich pomysłów. Podczas warsztatu poznasz tajniki budowania prezentacji inwestorskiej a także dowiesz się jak odpowiadać na najbardziej niewygodne pytania inwestorów.
Opis:
Jesteś z branży kreatywnej? Masz pomysł na biznes?
Weź udział w programie Startup Art #2016 dedykowanemu studentom szkół i kierunków artystycznych.
W ramach programu czekają na Ciebie warsztaty, mentoring z ekspertami oraz szansa na prezentację przed inwestorami podczas wydarzenia Startup Shaker. Podczas bezpłatnych warsztatów dowiesz się jak zbudować model biznesowy, przetestować pomysł i zdobyć finansowanie na jego rozwój.
Zgłoś się na 16h program warsztatowy. Podczas 2 dni zajęć otrzymasz olbrzymią dawkę praktycznej wiedzy popartą licznymi ćwiczeniami w kreatywnych grupach. Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje szanse na sukces w biznesie nie może Cię zabraknąć.
WARUNKI UCZESTNICTWA
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator dokona wyboru uczestników na podstawie powiązania z branżą kreatywną, statusu studenta uczelni bądź kierunku artystycznego a także uzasadnienia chęci udziału w warsztatach.
 
Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Warszawa

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
20 ofert pracy
 
EXATEL
firma telekomunikacyjna

Warszawa
technologie:
Python, MySQL, Java, JavaScript, Docker...
 
Comarch
firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice...
technologie:
Python, Java, JavaScript, SQL, Linux...
typ projektów:
własny produkt, projekty dla klientów
6 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia