Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Startupowa Środa #24

startupowa-sroda-24
Wydarzenie:
Startupowa Środa #24
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
17.06.2020 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Startupowa Środa #24


17 czerwca ponownie spotkamy się on-line podczas naszego comiesięcznego cyklu poświęconego starupom i wspierania nowych inicjatyw


W czerwcu poruszamy temat "Startupy odpowiadające na potrzeby kryzysu"


Kogo usłyszycie podczas spotkania


- Tomasz Plata, CMO & Co-founder Autenti


Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez internet. Dzięki Autenti podpisywanie dokumentów możliwe jest na komputerze, tablecie lub smartfonie w dowolnym miejscu i czasie: w biurze, w domu lub w podróży.


- Grzegorz Błażewicz CEO & Founder Sales Menago


SALESmanago Marketing Automation to oparta na chmurze platforma do automatyzacji marketingu i uczenia maszynowego wykorzystywana przez ponad 10 000 firm w 40 krajach. W Financial Times Fast 1000 SALESmanago zajmuje pozycję nr 26 najszybciej rozwijającej się firmy w Europie i najszybciej rozwijającej się europejskiej platformy martech.


- zainspirujesz się dzięki Startup Pitch'om, takim jak:


Knit - The Group Video Call- that puts conversations first. Knit zaczęliśmy budować podczas pandemii, bo zrozumieliśmy, że obecne rozwiązania nie wykorzystują w pełni wiedzy psychologicznej i socjologicznej jaką mamy pod ręką. Zmieniamy to. (https://knit.works/)


pora na pola- to Internetowy targ naturalnego jedzenia. Misją PORA NA POLA jest zapewnienie pełnego nieograniczonego dostępu do wysokiej jakości świeżej żywności od zaufanych rolników i wyselekcjonowanych producentów - pasjonatów (https://poranapola.pl/)


Magly- to interaktywna gra fabularna na pograniczu świata rzeczywistego i wirtualnego zamieniająca hotel w pełni interaktywny świat gry. Gość hotelowy wcieli się w jednego z bohaterów, który za pomocą inteligentnego kontrolera będzie poszukiwać rozwiązań tajemnic hotelu. (https://magly.co/)- na koniec Michał Misztall jak zawsze podsumuje wystąpienia i opowie kilka słów o działaniach Startup Academy.


Wydarzenie jest bezpłatne jednak aby otrzymać link do platformy gdzie odbędzie się spotkanie potrzebna jest rejestracja!


Nie przegap i zapisz się już teraz na:

https://live.remo.co/e/startupowa-sroda-24


Zapisy: https://live.remo.co/e/startupowa-sroda-24

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia