Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

SysOps / DevOps Polska MeetUp #24

Wydarzenie:
SysOps / DevOps Polska MeetUp #24
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
12.10.2017 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Aviva - Inflancka
Adres:
Inflancka 4B - wejście na lewo od Green Caffe
Agenda:

18:00 Networking

  • 18:30 Prelekcja #1: "Najczęściej popełniane błędy przy wykorzystywaniu IaaS w Microsoft Azure" Łukasz Kałużny

W trakcie swoje codziennej pracy często spotykamy się z problemami takimi jak rozwiązania, w których błędna konfiguracja skutkuje brakiem SLA, problemami z wydajnością różnych elementów czy nawet sytuacje, w których backup znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Podczas sesji, bazując na doświadczeniu własnym i płynącym z wielogodzinnych dyskusji oraz sesji diagnostycznych z innymi osobami zajmującymi się chmurą publiczną, Łukasz opowie o najczęściej popełnianych błędach podczas użycia IaaS w Microsoft Azure.


Łukasz na co dzień odpowiada za budowę kompetencji w zakresie Microsoft Azure w Bluesoft. Interesuję się szeroko pojętym projektowaniem rozwiązań z wykorzystaniem chmury oraz hype driven development.


  • 19:45 Prelekcja #2: "Tworzenie i wdrażanie szablonów Azure Resource Manager – dobre praktyki z obszaru bezpieczeństwa" Emil Wasilewski


W trakcie sesji przyjrzymy się aspektom bezpieczeństwa związanym z tworzeniem, wdrażaniem i zarządzaniem szablonami Azure Resource Manager


Emil to Cloud Solution Architect, trener, consultant, Microsoft Azure MVP.

Lider Microsoft Azure User Group Poland w Warszawie. Współorganizator serii konferencji AzureDay Poland skupiającej najlepszych specjalistów Microsoft Azure w Polsce.


  • 21:00 Pizza!


Opis:

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na dwudziesty czwarty MeetUp w Warszawie!


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia