Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #62

Wydarzenie:
SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #62
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
22.02.2024 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Allegro Tech
Adres:
ul. Żelazna 51/53 (wejście Plater 3 od ul. Żelaznej, vis a vis Carrefour Express)
Strona www:
Agenda:

Prelekcja #1: “Okiełznać galopujący postęp - jak zarządzić transformacją cyfrową?” - Michał Guzowski


Celem każdej firmy i każdego przedsiębiorcy powinno być zarządzanie procesem transformacji cyfrowej i osiągnięcie jej większej efektywności, monitorowania, przewidywalności i idącym w ślad za nimi większym bezpieczeństwem cyfrowym i zgodnością z regulacjami. Poznacie stopnie dojrzałości i dowiecie się, jak przekształcić zbiór przypadkowych działań w świadome inicjatywy, których wynikiem będzie zwiększenie konkurencyjności branżowej organizacji. 


Michał Guzowski - Strategic IT Manager, przedsiębiorca i marketingowiec. Founder No Code Days, inicjator i członek rady programowej studiów "No Code Developer" na Politechnice Warszawskiej, wykładowca na wielu uczelniach (m.in. Politechnika Warszawska czy Uniwersytecie SWPS). Współzałożyciel i CEO Developico oraz NoCodeMasters (Akademia Aplikacji). Swoją ścieżkę kariery w IT rozpoczął w 2012 roku jako programista, by następnie zdobyć doświadczenie jako konsultant, architekt i team leader. W 2020 założył i objął rolę CEO dwóch spółek technologicznych zajmującymi obszarami Transformacji Cyfrowej, Automatyzacji i Integracji.

3-krotnie nagrodzony tytułem Microsoft MVP (Most Valuable Professional) w obszarze Business Applications. 


___________________________________________________________________


Prelekcja #2: “Po co przepłacać za agentów w Azure DevOps Pipelines, skoro mamy Kubernetes? Jak je hostować i skalować?” - Adam Chołys


Odkryj, dlaczego warto zastanowić się nad migracją z hostowanych przez Microsoft agentów w Azure DevOps Pipelines na kontenery w Kubernetes. Podczas prezentacji omówimy korzyści z hostowania agentów w klastrze Kubernetes, zwracając uwagę na elastyczność i szybkość wdrożenia. Adam przedstawi także, jak efektywnie skalować agentów, wykorzystując providera Keda. Dowiedz się, jak te zmiany mogą przyczynić się do poprawy wydajności procesów CI/CD, jednocześnie przynosząc oszczędności finansowe. Przyjrzymy się również praktycznym aspektom implementacji i zarządzania tego typu rozwiązaniem.


Adam Chołys - Senior DevOps, Cloud Architect. Specjalizuje się w tworzeniu wielkoskalowej architektury rozwiązań chmurowych dla biznesu, szczególnie z wykorzystaniem narzędzi Microsoft Azure. Zarządzał projektami chmurowymi end-to-end dla globalnych firm technologicznych, dbając przy tym o dobór odpowiednich systemów bezpieczeństwa i monitoringu dla tworzonych rozwiązań. Ma na swoim koncie zarówno wdrożenia cloud-native, jak też migracje dużych, monolitycznych aplikacji do chmury.


Regulamin SO/DO MeetUpów stacjonarnych: https://bit.ly/SODORegulaminMeetUpowStacjonarnych


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia