Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Szczecin PHP Meetup #9 - Experts invasion

Wydarzenie:
Szczecin PHP Meetup #9 - Experts invasion
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
22.02.2019 (piątek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Technopark Pomerania
Adres:
Niemierzyńska 17a
Strona www:
Opis:

Zapraszam na 9. spotkanie Szczecin PHP Meetup.

Tym razem zaleje nas wiedza ekspertów, którzy przyjadą do nas spoza

Szczecina.


Technopark Pomerania tradycyjnie ugości nas w swoich murach - ul. Cyfrowa 4. sala 0.13 (parter), budynek F2


Głównym sponsorem będzie firma Oskar Wegner.


Program spotkania:

1. Karol Kreft opowie o: Feature Toggle - Zarządzanie zmianami w Continuous delivery

Wdrożenie continuous delivery w zwinnych projektach nasuwa pytanie - czy wraz z szybkim dostarczaniem nowych funkcji systemu mamy możliwość ich prostego wyłaczenia gdyby zaszła taka potrzeba? A może chcemy wdrożyć eksperymentalny Proof of Concept by przekonać się, że będzie miał spodziewaną wartość dla klientów/użytkowników naszej aplikacji/serwisu? Implementacja Feature Toggle pozwala te i inne, również bardziej skomplikowane scenariusze, realizować szybko i możliwie bezboleśnie. Podczas prezentacji przedstawię na czym polega ta technika, zaprezentuje korzyści, które z niej wynikają oraz pokażę szerszy kontekst w którym najczęściej znajduje zastosowanie.


Karol - Programista o humanistycznych zainteresowaniach, fan NBA, wielbiciel dobrej architektury (nie tylko tej w kodzie) oraz wycieczek po górach. Od 2010 zawodowo związany z tworzeniem aplikacji webowych w języku PHP. Pracuje w Intive.


2. Michał Kurzeja opowie o: Symfony Messenger - build your own command|event|query bus


Michał - Współzałożyciel i CTO Accesto.com, ale przede wszystkim programista pasjonat. Gorący orędownik Software Craftsmanship, który stara się zarażać swoim podejściem osoby z otoczenia. Uwielbia poznawać nowe technologie i sprawdzać je w praktyce. Nieustannie walczy z kodem słabej jakości.


3. Grzegorz Stawarczyk opowie o: Deployment – historia pewnej aplikacji Częścią pracy każdego z nas jest wrzucanie aplikacji na jeden lub więcej serwerów produkcyjnych

Podczas prezentacji poruszony zostanie temat procesu deploymentu pewnej aplikacji na przestrzeni wielu lat. Omówione zostaną zalety oraz wady każdej iteracji procesu, a także problemy jakie napotkaliśmy w trakcie korzystania z danej konfiguracji.


Grzegorz - Programista z 6 letnim doświadczeniem komercyjnym. Od kilku lat w pełni zaangażowany za tworzenie backendu dla aplikacji z portfolio grupy Qpony, obsługujących miesięcznie kilka milionów użytkowników, którzy generują dziennie setki milionów requestów. Fan Symfony oraz Dockera. Stara się połączyć nowe technologie z wymaganiami stawianymi przez biznes.


Serdecznie zapraszam!


Więcej informacji: https://www.meetup.com/Szczecin-PHP-Meetup/events/258161321/
Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia