Tech Talk | MeetUp #2 | JAVA
.png)
Plan spotkania:
17:00-17:30 rejestracja, odbiór welcome packów
17:30-18:10 Paweł Ryszawa – “Czy można poradzić sobie z Javą bez Kotlina?”
18:10-18:20 krótka przerwa
18:20-18:50 Olga Kichewko – “Jak sprawnie przenieść aplikacje Java do architektury heksagonalnej?”
18:50-20:00 podsumowanie, dyskusja, networking
Serdecznie zapraszamy!
TECH TALK | MEET UP #2 | JAVA
Już w czwartek 16.11. w restauracji Hard Rock Cafe na wrocławskim rynku o g. 17:30 odbędzie się drugie spotkanie z serii Tech Talk.
Tematyka najbliższego meetupu będzie skupiona wokół Javy. Nasi eksperci opowiedzą o trendach i innowacjach w ekosystemie Javy oraz podzielą się swoją wiedzą na temat zaawansowanych technik programistycznych związanych z tym językiem. Porozmawiamy o tym, jak zmniejszyć dystans między Javą a Kotlinem oraz jak przeprowadzić migrację do architektury heksagonalnej.
Brzmi interesująco? Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Będzie to świetna okazja do wymiany doświadczeń i networkingu. Nie zabraknie też poczęstunku i okazji do tego, by poznać nowych ludzi i wymienić się doświadczeniami.
W trakcie meetupu Olga Kichewko omówi zagadnienia dotyczące architektury heksagonalnej, a od Pawła Ryszawy dowiesz się, czy można sobie poradzić z Javą bez Kotlina.
Liczba miejsc jest ograniczona, więc jeśli chcesz wziąć udział, już teraz zbierz znajomych i wspólnie zapiszcie się na Tech Talk!