Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Tech3camp | Java | 23.08.2022 | 17:00

tech3camp-java-23-08-2022-17-00
Wydarzenie:
Tech3camp | Java | 23.08.2022 | 17:00
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.08.2022 (wtorek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
O4, Olivia Business Centre
Adres:
Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Agenda:

17:00 - 17:10 - otwarcie spotkania

17:10 - 17:45 - A co gdyby tak rzucić tego C# i zacząć pisać w Javie, Sławomir Pluciński (Capgemini)

17:45 - 18:20 - Od zera do kontenera - czyli po co komu docker?, Michał Borkowski (PGS Software)

18:20 - 21:00 - Networking | Pizza i piwo

Opis:

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.


Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.


12 spotkań w 2022 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.PRELEGENCI:


Sławomir Pluciński

Jeszcze do niedawna współtwórca oprogramowania dla jednej z trójmiejskich firm ubezpieczeniowych, dziś w Capgemini zaangażowany w projekcie jako projektant w branży logistycznej. Głównie powiązany z Javą ale eksperymentowałem też z wieloma innymi językami, nie tylko obiektowymi. Mniej lub bardziej zawodowo już prawie 10 lat bawię się w jakiegoś rodzaju wytwarzanie oprogramowania.


Michał Borkowski

Tworzy oprogramowanie w PGS Software. Kiedy nie programuje, lubi dzielić się wiedzą z praktykantami, studentami i przypadkowymi przechodniami. W wolnym czasie lubi eksperymentować z niszowymi technologiami i robić proste rzeczy od podstaw - wynajdować koło na nowo. Zwykle używa narzędzia odpowiedniego do zadania ale jego ulubione środowisko programistyczne to vim + tmux + czarno-biała konsola. Słynie z tego że dzieli się swoją skromną wiedzą z innymi w formie anegdotek, czy tego chcą czy nie.Więcej informacji o prezentacjach znajdziesz na naszej stronie:

www.tech.3camp.pl


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji:

https://livetech.3camp.pl/90java

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia