en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Tech3camp | Python

Wydarzenie:
Tech3camp | Python
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
14.07.2020 (wtorek)
Godzina:
17:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Agenda:
  • 17:00 – 17:10 – otwarcie spotkania
  • 17:10 – 17:50 – Python for Excel - Felix Zumstein, Zoomer Analytics LLC
  • 17:50 - 18:30 - Co przyniesie Python 3.10? - Marek Pestkowski, Vector (FALCON V SYSTEMS)
  • 18:30 - 19:10 - Testy automatyczne w języku Python - Rafał Błaczkowski, Intel


Opis:

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.


Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.


11 spotkań w 2020 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji: https://livetech.3camp.pl/66python


PRELEGENCI:


Felix Zumstein

Felix is the creator of xlwings, an open-source Python package that allows you to automate Excel with Python. xlwings also acts as drop-in replacement for VBA, thereby giving you access to Python's rich & modern ecosystem for data science and machine learning. The mission of his company is to provide a sane and innovative infrastructure around Excel workbooks. This also includes xltrail, a version control system for Excel workbooks.


Marek Pestkowski

Marek związany jest z Grupą VECTOR od półtora roku – pracuje jako Software Developer w spółce FALCON V SYSTEMS. Z sukcesami realizuje cele w zaawansowanym projekcie związanym z wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań opartych na sieciach sterowanych programowo (SDN). W swoim zespole pracuje w scrumie, programuje głównie w Pythonie.

Marek jest osobą otwartą, zaangażowaną w procesy organizacyjne, chętnie dzielącą się swoją wiedzą. Prywatnie zapalony strzelec sportowy, fan nowych technologii i połykacz książek.

Rafał Błaczkowski

Deep Learning Software Engineer, który pracuje jako QA, gdyż również sztuczna inteligencja potrzebuje swoich adwokatów jakości.

Z branżą IT związany jest od przeszło 6 lat. Obecnie pracuje w zespole rozwijającym framework do optymalizacji modeli Deep Learningowych uruchamianych na sprzęcie firmy Intel.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia