Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Tipi UX Kraków #4

Wydarzenie:
Tipi UX Kraków #4
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
UX
Data:
13.03.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Pauza in Garden
Adres:
Rajska 12
Rejestracja:
Facebook:
Agenda:
  • 17:45-18:00 Rejestracja


I prelekcja / Wojciech Kutyła


"Od teorii do praktyki — podróż projektanta UX"


Najtrudniej jest zacząć. Nowa domena zawodowa, nowe wyzwania i nowe problemy. User Experience Design to ciągła nauka, nieustanne wychodzenie ze strefy komfortu i potencjalne konflikty.Jak przygotować się do tej pracy i rozwinąć zawodowo? Jak wystartować? Czy można praktykować "na sucho"? I co trzeba zrozumieć, zanim zabierzemy się do poznawania narzędzi i metod?W tej krótkiej prezentacji postaram się podsunąć parę porad, które przydadzą się początkującym projektantom i tym, którzy myślą o karierze w UX. Porozmawiamy też o tym, jak nie zwariować. Bo po co wariować, skoro piętrzy się przed nami tyle wspaniałych możliwości?


II prelekcja / Łukasz Krebok


"Projektanci <-> Programiści"


Projektować zaczął około 5 lat temu. Zanim zajmował się UX był frontenedem z ponad 100 zakończonych projektów na koncie. Teraz prowadzi zespół UI/UX w Diebold Nixdorf. Zajmuje się wyłącznie aplikacjami dla dużych organizacji. Mówiąc inaczej tworzy narzędzia. Jest odpowiedzialny za redesign (sukcesywny) wszystkich produktów firmy. Lubi wieloletnie projekty. Jego artykuły głównie spoza świata UX można czytać od 4 lat na www.dailyweb.pl. Prywatnie wielki gadżeciarz, fan snowboardu i elektrycznych longboardów. Miłośnik dobrej kawy (6 na dzień to za dużo?).


Niestety bardzo często świat projektantów i programistów jest oddzielony od siebie płotem. Dostarczanie designów to przerzucanie przez niego plików. Programiści i testerzy to jednak świetni współtwórcy interfejsów. Wystarczy się z nimi dogadać. Często jest to sztuka. Nie jest to jednak niewykonalne... Chyba.


  • 20:30 - Zakończenie + networking


Opis:

Tipi UX jest serią cyklicznych, darmowych spotkań poświęconych tematyce UX, UI, grafice, programowaniu i psychologii. Nasi prelegenci prezentują bieżące trendy i nowości jak również dobre praktyki czy też wypracowane, sprawdzone procesy z zakresu UX. Wspólnie stawiamy na szerzenie wiedzy przekazywanej przez osoby znane i ściśle powiązane z branżą UX w Polsce i na świecie.


Zapraszamy na czwartą edycję Tipi UX w Krakowie!


REJESTRACJA

28.02 - 8.03


Rejestracja on-line

9.03-11.03


Osoby wybrane na podstawie udzielonej odpowiedzi w formularzu zgłoszeniowym otrzymają bilet na Tipi UX Kraków #3


11.03-13.03 (do południa)


Osoby z listy rezerwowej otrzymają bilet w przypadku wolnych miejsc


MIEJSCE

Spotkanie Tipi UX Kraków #4 odbędzie się w Pauza In Garden ul. Rajska 12 Kraków


Zgłoszenie udziału w spotkaniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Tipi UX Kraków. Regulamin znajduje się na stronie https://tipiuxkrakow4.evenea.pl/ (na samym dole w opisie).


Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia