en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Tracing Microservices in Event Driven Architecture

Wydarzenie:
Tracing Microservices in Event Driven Architecture
Typ wydarzenia:
Webinarium
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
27.05.2020 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Webinar
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Agenda:

Śledzenie stanu zapytań w architekturach microserwisowych jest złożonym problemem ze względu na liczbę i różnorodność komponentów, które biorą udział w przetwarzaniu takiego zapytania. W trakcie webinara pokażemy jak wykorzystać narzędzia związane z OpenTracing do śledzenia takich zapytań przechodzących przez różnego typu komponenty.


Prowadzący: ACCENTURE

Opis:

Corporate Readiness Certificate (CRC) to program edukacyjny realizowany od 2014 roku. To oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego. CRC prowadzone jest przez ekspertów z 3 firm: Accenture, IBM i ING Tech Poland i do tej pory kursy były realizowane w formie stacjonarnych szkoleń, a w zajęciach uczestniczyli wyłącznie studenci uczelni z Górnego i Dolnego Śląska. Czas na zmiany! :)


Otwieramy formułę! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w alternatywnej wersji CRC - #CRC webinars. Dwa razy w tygodniu: we wtorki i środy, czas trwania 1h-1,5h, tematy ze świata IT - zarówno twarde, jak i miękkie szkolenia, spotkania online z ekspertami w branży IT! Zyskaj przewagę na rynku pracy i rozwijaj się z nami. :)

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia