en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

UP#39: Wakacyjne trzy po trzy

Wydarzenie:
UP#39: Wakacyjne trzy po trzy
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
12.06.2019 (środa)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Biuro The Software House na Starej Poczcie
Adres:
Dolnych Wałów 8
Strona www:
Opis:

Kurz jeszcze dobrze nie opadł po naszych ostatnich rozważaniach na temat czasu, a już zapraszamy na kolejne Uszanowanko! Tym razem na tapet bierzemy kilka zagadnień. Będzie więc o testach i zwiększaniu jakości tworzonego oprogramowania, o poprawie dostępności aplikacji oraz o popularnych ostatnio w kręgu Reactowców Hookach.


Marcin Basiakowski – Shift Left Testing, czyli dlaczego warto skręcić w lewo?


Chyba nikt z QA nie lubi, gdy na produkcji pojawiają się błędy. Zwłaszcza te krytyczne, a w dodatku zgłoszone przez klienta. Co zrobić, aby zwiększyć jakość tworzonego oprogramowania i testować je już na etapie gromadzenia wymagań? W jaki sposób zwiększyć przy tym znaczenie i wartość zespołu QA? Zapnijcie pasy, przed nami naprawdę ostry zakręt w lewo.


Bartosz Magier – Zwiększ dostępność. Wprowadzenie do WCAG


Czy wiesz co się stanie, kiedy wyłączysz na swojej stronie style? Jesteś redaktorem i odpowiadasz za treść na stronie? A może jesteś projektantem i chcesz dowiedzieć się jak wykonać projekt, aby był on dostępny osobom niepełnosprawnym? Niezależnie od tego, czym zajmujesz się przy powstawaniu strony www, z prezentacji dowiesz się jak zwiększyć dostępność swojego serwisu. W taki sposób, by był on przyjazny osobom niepełnosprawnym.


Michał Szuścik – Na co mje te huki? React Hooks pod lupą


Chyba nie ma na froncie człowieka, który nie słyszałby o Hookach, czyli nowym sposobie zarządzania stanem w aplikacjach Reactowych. Światło dzienne ujrzały już kilka miesięcy temu, wywołując burzę wśród developerów korzystających z Reacta. Ale czym są te sławetne Hooki? Jak działają? Jak je stosować? I czy w ogóle warto? Na te pytania odpowiem na mojej prezentacji.


Brzmi dobrze, czyż nie? A może być jeszcze lepiej! Dlatego, że jak zwykle oprócz interesujących prezentacji, zapewniamy ciepłą pizzę oraz napoje chłodzące. A wszystko to za darmoszkę!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia