en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Uszanowanko Programowanko #47: I'll be back(end)

Wydarzenie:
UP#47: I'll be back(end)
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
21.04.2021 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Jak wracać, to z przytupem. Dlatego też po marcowym comebacku postanowiliśmy, że będziemy Wam dostarczać wirtualnych, uszanowankowych atrakcji… co miesiąc! Dokładnie tak, jak do tej pory w naszej gliwickiej kwaterze głównej.


W trakcie kwietniowego Uszanowanka pogadamy o dwóch różnych rzeczach. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy TypeScript może być prawdziwym “terminatorem” errorów w trybie runtime. Przeanalizujemy też najlepsze rozwiązania, z których warto korzystać w swoich projektach, by komunikacja oparta o eventy w apkach korzystających z mikroserwisów zadziałała jak należy.


Darmowe zapisy: https://hubs.la/H0KjrMw0


Wiktor Toporek

TypeScript as a runtime error terminator


W ostatnich latach TypeScript bez wątpienia coraz częściej staje się standardowym narzędziem w JavaScriptowych środowiskach. Pomaga wyłapać wiele błędów nim aplikacja zostanie uruchomiona, ale niestety samo jego użycie w projekcie nie jest panaceum na wszystkie tego typu błędy. Dlatego też podczas prezentacji przyjrzymy się technikom, które pozwalają zaprojektować kod, który prowadzi programistów za rączkę do świata w którym błędy w trybie runtime są rzadkością.


Paweł Rychlewski

Komunikacja oparta o eventy w architekturze mikroserwisowej


Architektura mikroserwisowa cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie jej w swoich projektach. Chcąc zapewnić jak najefektywniejsze działanie takich aplikacji powinniśmy sięgać po sprawdzone metody i wzorce. W trakcie prezentacji pokazane zostaną rozwiązania z których warto skorzystać w swoim projekcie, aby mieć pewność, że wszystko zadziała jak należy.


Brzmi ciekawie? Dołączcie do nas! Wystarczy, że wypełnicie krótki formularz rejestracyjny na tej stronie: https://hubs.la/H0KjrMw0


Uwaga! Zaznaczenie swojej obecności na stronie Meetup.com nie wystarczy, by otrzymać darmowy link do webinaru. Niezbędne jest skorzystanie ze wspomnianego formularza.


Zapraszajcie więc znajomych i zapisujcie się. Do zobaczenia!

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia