en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Warszawa #22 Turkusowe Śniadanie z warsztatem

Wydarzenie:
Warszawa #22 Turkusowe Śniadanie z warsztatem
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
25.02.2020 (wtorek)
Godzina:
08:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Vega
Adres:
al. Jana Pawła II 36C
Strona www:
Opis:

To już #22 TŚ w Stolicy! Serdecznie zapraszamy Was do dołączenia na rozważania w temacie konfliktów w zespołach/organizacjach. Zanim o samej merytoryce nadchodzącego śniadania, chcemy podzielić się z Wami informacją dotyczącą zmiany w sposobie zapisów na wydarzenie.


ZMIANA W ORGANIZACJI TŚ:


Powróciliśmy do śniadań w VEGA. Zapraszamy Was ponownie do naszej starej, przyjaznej, przestrzeni :)


U progu roli Opiekuna Lokalnego TŚ wylądowało następujące napięcie.

Ekipa VEGA przygotowuje dla nas śniadanie w oparciu o liczbę osób jaka zapisuje się na dane wydarzenie. Średnio 20-50% z zapisanych 'dotrzymuje słowa' i pojawia się na śniadaniu.


Jest to spora rozbieżność, która powoduje, że duża część jedzenia często się marnuje a koszty przerastają przychody.


W związku z tym, zaczynamy eksperyment z odpłatnym uczestnictwem w TŚ. Każdy/a z Was po zapisaniu się, w zamian za 15 pln (czyli taka sama kwota, za śniadanie w formie bufetu w VEGA, jak dotychczas) dostanie możliwość skorzystania z bufetu.


Dla przypomnienia, bufet zazwyczaj ma w ofercie:

- owsiankę z owocami na ciepło

- kilka rodzajów kanapek

- owoce

- kawa

- herbata

- lemoniada/woda z cytryną


Zmiana ta była wcześniej komunikowana na naszej warszawskiej grupie, do której przy okazji, serdecznie Was zapraszamy: https://www.facebook.com/groups/393161384444942/


Chętnie dowiemy się co sądzicie o tej zmianie. Zatem napiszcie do nas, zostawcie komentarz, odezwijcie się na grupie... w dowolny sposób podzielcie się z nami swoim feedbackiem :)


MERYTORYCZNIE o #22 TŚ:


Zapraszamy serdecznie na dwugodzinny, praktyczny warsztat, poświęcony diagnozowaniu i rozwiązywaniu konfliktów, który poprowadzi dla nas Izabela Bochen-Pawlik.


"Turkusowe Organizacje, dzięki swej wysokiej świadomości, a co za tym idzie wysokiemu zaangażowaniu pracowników często dość szybko się rozwijają. Szybki wzrost, to nagły przypływ nowych pracowników, często z innych, nieco „zepsutych” organizacji, gdzie autonomia i poszanowanie zasad nie miało miejsca. Nowi pracownicy ze swoimi dotychczasowymi schematami myślenia i działania mają problemy z adaptacją w nowej, bardziej przyjaznej kulturze organizacyjnej. To często rodzi konflikty, które nie rozwiązane wystarczająco wcześnie, mogą mieć zgubne konsekwencje i wpływ na kulturę i klimat firmy w przyszłości.

Świadomi i przenikliwi liderzy podejmują działanie, zanim pojawią się problemy. Wiedzą bowiem, że dobra ochrona przed możliwym konfliktem daje możliwość swobodnego rozwoju organizacji, zespołów i jednostek, które ją tworzą. Zabezpiecza również przed zachwianiem stabilnej i pieczołowicie wypracowanej turkusowej kultury, która stanowi trzon wzrostu i silnej pozycji rynkowej.

- Jak zatem przygotować się na możliwy konflikt?

- Jak radzić sobie z pierwszymi jego ogniskami?

- Jak rozróżniać rodzaje konfliktów i jakie podjąć działania?


Od ponad 15 lat jestem praktykującym liderem i miałam okazję zarządzać ponad 100 osobowymi zespołami. Udało mi się wiele konfliktów rozwiązać, ale też mam za sobą wiele takich, które mogę śmiało uznać, za liderskie porażki. Jako Trener pracuję z organizacjami, które chcą albo konfliktów uniknąć, albo im zaradzić. W obu przypadkach przeprowadzam je przez procesy zmian, które w rezultacie mają dać efekt synergii w zespołach. Łącząc moje doświadczenia zawodowe i trenerskie mam wiele obserwacji, którymi z przyjemnością się z Tobą podzielę podczas krótkiego warsztatu, na który Cię gorąco zapraszam" - Izabela Bochen-Pawlik


Do zobaczenia!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Warszawa

Empik S.A.
e-commerce

Warszawa
technologie:
HTML5, PHP, JavaScript, SQL, Spring...
typ projektów:
własny produkt
1 oferta pracy
 
EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
15 ofert pracy
 
EXATEL
firma telekomunikacyjna

Warszawa
technologie:
Python, MySQL, Java, JavaScript, Docker...
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia