Logo Crossweb

WarszawQA #38 Performance Tests

Wydarzenie:
WarszawQA #38 Performance Tests
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
07.12.2022 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
BEC Poland
Adres:
Emilii Plater 53
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 Rozpoczęcie spotkania i powitanie Uczestników
  • 18:20 Michał Bartoń: “Testy wydajności są jak puzzle”
  • 19:10 Przerwa kawowa.
  • 19:30 Maciej Zaborowski: “Networkingowa Roszada”
  • 19:50 Piotr Szczepaniuk: “BiQ, czyli jak wbudować jakość w proces wytwarzania oprogramowania”
  • 21:00 Zamknięcie spotkania
Opis:

Grudniowe spotkanie WarszawQA odbędzie się w siedzibie firmy BEC, w dogodnej lokalizacji (centrum miasta, nieopodal stacji metra CENTRUM/ ŚWIĘTOKRZYSKA).

Tym razem, przygotowaliśmy “narzędziową” agendę. Spotkanie otworzy Michał Bartoń, z którym ułożymy puzzle wydajnościowej układanki, Michał krok po kroku wprowadzi audytorium w zagadnienie, tak aby Uczestnik zrozumiał kontekst, wymagania, a na końcu związał w całość z wykonaniem i rezultatami testów.

Podczas przerwy kawowej będzie przestrzeń do rozmów, wymiany poglądów oraz kontaktów, przy okazji której będziecie mogli się posilić, dzięki cateringowi od naszego gospodarza spotkania, firmy BEC.

Drugą część spotkania zaczniemy energiczną Networkingową Roszadą, moderowana przez Maćka Zaborowskiego. To nasz stały punkt wydarzenia, gdzie na szachownicy spotkania, będziemy wspólnie tworzyć sieć powiązań biznesowych i kontaktów do wymiany wiedzy i rekrutacji.

Następnie, nasz kolejny Prelegent Piotr Szczepaniuk, zainspiruje Was przykładami, technikami oraz narzędziami zapewnienia jakości, które z łatwością można wprowadzić i wpleść w procesy wytwarzania oprogramowania w środowisku Agile/Devops.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia