Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Warsztat modelowania systemów złożonych

Wydarzenie:
Warsztat modelowania systemów złożonych
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
02.03.2020 (poniedziałek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Opis:

To, jak tworzymy produkt można rozpatrywać jako szereg oddzielnych obszarów. Jednak takie spojrzenie prowadzi do lokalnej i krótkoterminowej optymalizacji. Dlatego lepiej jest patrzeć na to, jak na system złożony, którego zachowania nie zawsze są intuicyjne i łatwe do przewidzenia.


W czasie 1,5 godzinnego warsztatu pokażę, jak można modelować zachowanie systemów złożonych. Omówimy przy okazji, co wpływa pozytywnie, a co negatywnie, na dostarczany klientom produkt. Zajmiemy się zarówno kwestią jakości kodu, organizacją backlogów, jak i przekonaniami menedżerów.


Info o mnie:


https://www.linkedin.com/in/agnieszka-jaga-biernacka/


Scrum master z zamiłowania, bo największą przyjemność sprawia mi praca z zespołami deweleperskimi. Naukowiec z ciekawości, bo chcę wiedzieć więcej, a że nie zawsze wiadomo, to pozostaje mi robić badania. Edukator z przekonania, bo lubię się dzielić wiedzą (m.in. na blogu www.scientificagile.com). Poza tym psycholog z technicznym i biznesowym backgroundem, którego głównym celem jest pomaganie ludziom z biznesu i IT w odkrywaniu nowych metod współpracy.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia