Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Warsztaty Testy eksploracyjne

Wydarzenie:
Warsztaty Testy eksploracyjne
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
13.04.2019 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
SJSI budynek TIMES
Adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Karotki z Wrocławia przepowiadają wiosnę i już 13 kwietnia zapraszają na kolejny warsztat - tym razem testy eksploracyjne! :)

Testowanie eksploracyjne to jednoczesne uczenie się o oprogramowaniu, które testujesz podczas projektowania i wykonywania testów. Ale jak tego dokładnie dokonać? Czym to się różni od testowania ad-hoc, i "po prostu klikania", jak postrzegane jest przez niektórych.

Podczas tego warsztatu uczestnicy zostaną zapoznani z wieloma różnymi podejściami do testowania eksploracyjnego. Podczas serii ćwiczeń, wspólnie przejdziemy przez cały proces - od pomysłu i przygotowania, poprzez wykonanie, a następnie udokumentowanie testów eksploracyjnych.

Dołącz do nas, aby przekonać się, w jaki sposób testy eksploracyjne różnią się od pozostałych, i zebrać praktyczne pomysły, które wzmocnią Twoje testy. Zobacz, jak testy eksploracyjne w najlepszy możliwy sposób wykorzystują nasz ograniczony czas.

Dla kogo jest ten warsztat?

Kurs ten jest odpowiedni dla każdego, kto pracuje w w zwinnym środowisku testowym, a także chcącego poszerzyć swoją testerską wiedzę i umiejętności.

Prowadzące:

Arnika Hryszko

Weronika Werłos

Widzimy się w siedzibie SJSI (budynek TIMES, ul. Kazimierza Wielkiego 1), a zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 17.03.2019 do g. 20.00

Ze zgłoszeń wybierzemy 16 uczestników.

Do zobaczenia! :)

Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia