Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

WordCamp 2015 Kraków

Wydarzenie:
WordCamp 2015
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Tematyka:
Data:
12.09.2015 (sobota) - 13.09.2015 (niedziela)
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
ICE Kraków Centrum Kongresowe
Adres:
ul. Marii Konopnickiej 17
Rejestracja:
Facebook:
Opis:
W 2015 roku polska edycja WordCamp odbędzie się w Krakowie. Pasjonaci WordPressa zapraszają na konferencję WordCamp Polska 2015, która odbędzie się w dniach 12-13 września 2015 w najnowocześniejszym w Polsce Centrum Kongresowym ICE Kraków, położonym przy Rondzie Grunwaldzkim, naprzeciw Wzgórza Wawelskiego, w samym sercu Krakowa. Głównym tematem tegorocznej konferencji WordCamp Polska są Rozwiązania Enterprise dla dużego biznesu. Konferencja zgromadzi 300 uczestników oraz ponad 35 prelegentów, którzy podzielą się wiedzą w jednej z sześciu ścieżek:
  • Open – sesja otwierająca Konferencję WordCamp, z tematami z różnej beczki, od ochrony prawa autorskiego poprzez błędy popularnych blogerów aż po tematy bezpieczeństwa.
  • Developer – sesja ściśle programistyczna nakierowana na technologiczne tematy.
  • User – ścieżka skupiająca się głównie na użytkownikach WordPressa: blogerach i właścicielach stron. Tutaj pojawią się tematy użyteczności, dostępności, konwersji czy tworzenia treści.
  • Freelancer – sesja skierowana głównie dla osób pracujących w wolnym zawodzie. Enterprise – wspomniana już wcześniej, ścieżka zawierająca rozwiązania i przykłady projektów dla dużych biznesów.
  • Case Studies – najciekawsze przykłady użycia WordPressa w projektach, o których wam się nie śniło!
Oprócz dwóch, napakowanych wiedzą, dni konferencji odbędzie się również Contributor Day, czyli warsztaty, dzięki którym każdy może stać się współtwórcą projektu WordPress. Więcej informacji znajdziecie na stronie krakow.wordcamp.org
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia