Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

WordCamp Łódź 2019

Wydarzenie:
WordCamp Łódź 2019
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
22.11.2019 (piątek) - 24.11.2019 (niedziela)
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Ambasador Hotel
Adres:
Płka Kilińskiego 147
Opis:

Prowadzisz stronę opartą na WordPressie? Jesteś deweloperem lub prowadzisz działalność opartą o usługi związane z WordPressem? A może jesteś blogerem lub zajmujesz się e-marketingiem? Niezależnie od stopnia znajomości i roli jaką odgrywa WordPress w Twoim życiu, konferencja WordCamp Łódź 2019 skierowana jest właśnie do Ciebie.


WordCamp to ogólnopolska konferencja poświęcona pośrednio i bezpośrednio WordPressowi. To doskonała okazja na poszerzenie swojej wiedzy i zdobycie nowych kontaktów, które mogą zaowocować nowymi wyzwaniami w życiu zawodowym. To też doskonała okazja na podzielenie się swoją wiedzą i wymianę doświadczeń z innymi miłośnikami WordPressa.


WordCamp to trzy dni inspirujących prelekcji prowadzonych przez niesamowitych specjalistów. To warsztaty, dzięki którym zdobędziecie nowe umiejętności. To także Contributor Day - dzień stworzony specjalnie dla Was - twórców, deweloperów, tłumaczy, blogerów, projektantów. Tego dnia to Wy możecie podarować swoją pomoc i zaangażowanie w rozwój WordPressa.


To także spotkania ze sponsorami, dzięki którym WordCamp nie mógłby się odbyć. To oni i ich pomoc sprawia, że konferencja jest dostępna dla tak wielu osób w bardzo przystępnej cenie.

Pakiety sponsorskie dostosowane są do różnych potrzeb oraz możliwości. Sponsorami są zarówno duże, międzynarodowe marki, jak i lokalne biznesy działające w naszym regionie. Jeśli chcesz znaleźć się w zacnym gronie sponsorów tegorocznego WordCampa, wybierz odpowiedni pakiet pod tym adresem: https://2019.lodz.wordcamp.org/zostan-sponsorem-wordcamp-lodz-2019/


WordCamp to również networking, czyli wspólna zabawa w trakcie Middle Party.


Tegoroczny WordCamp odbędzie się w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi przy ulicy Kilińskiego 145. Dla Waszej wygody odbędzie się tutaj zarówno pierwszy dzień - Contributor Day oraz warsztaty, jak i dwa dni konferencyjne poświęcone prezentacjom. Na Middle Party też zapraszamy do Hotelu Ambasador Premium.


Bilety możecie kupić na naszej stronie internetowej: https://2019.lodz.wordcamp.org/bilety/


Przy rejestracji nie zapomnijcie wypełnić specjalnego pola z rozmiarem. Na każdego czeka oficjalny, wyjątkowy Swag!


Do zobaczenia 22 listopada w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi!Profile pracodawców

Podobne wydarzenia