Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

WordCamp Poznań 2018

Wydarzenie:
WordCamp Poznań 2018
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
06.07.2018 (piątek)
Godzina:
10:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Collegium Iuridicum Novum UAM
Adres:
al. Niepodległości 53
Opis:

Największa w Polsce konferencja dla osób związanych z WordPressem (ponad 350 uczestników) ponad 16 godzin wystąpień najlepszych ekspertów, możliwość udziału w Contributor Day i wieczornej imprezie oraz 3 ścieżki tematyczne – „ogólna”, „programistyczna” oraz praktyczne warsztaty. Niezwykle przyjazna społeczność, miła atmosfera i wiele możliwości integracji z innymi uczestnikami. 


Co roku na całym świecie odbywają się WordCampy – spotkania twórców, użytkowników oraz przede wszystkim pasjonatów WordPressa.


Są tutaj osoby, które na WordPressie opierają swój biznes oraz ci, którzy go po prostu lubią. Wszyscy tworzymy globalną społeczność, która wspólnie przyczynia się do ciągłego rozwoju WordPressa.


LOKALIZACJA

Przez wszystkie 3 dni konferencji będziemy gościć na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w budynku Collegium Iuridicum Novum, przy Al. Niepodległości 53, w centrum Poznania.


CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ?

WordCamp organizowany jest przez społeczność WordPressa, w tym także przez Ciebie! Jeśli chciałbyś pomóc – wystąpić na scenie, poprowadzić warsztaty lub zostać sponsorem koniecznie daj znać.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia