Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

WordPress WordUp Poznań Warsztaty #2 - SEO dla blogerów

Wydarzenie:
WordPress WordUp Poznań Warsztaty #2 - SEO dla blogerów
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
06.03.2017 (poniedziałek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Plus Jeden
Adres:
ul. Za Bramką 1
Strona www:
Opis:
6 marca zapraszamy blogerów z Poznania i okolic na bezpłatne warsztaty SEO, na których dowiecie się jak zwiększyć widoczność swojego bloga w wyszukiwarce Google.
Kiedy: 06.03.2017 g. 17:30 (poniedziałek)

 Plan:
  • 10 praktycznych porad SEO dla WordPressa - Jakub Orłowski 
  • Yoast SEO - jak zapalić zielone lampki? - Ola Gościniak

Podczas praktycznych warsztatów Kuba opowie Wam co robić żeby Wasz blog był bardziej widoczny w Google, a Ola pokaże jak poprawnie skonfigurować wtyczkę do WordPressa - Yoast SEO. Dowiesz się też jak zadbać o optymalizację treści pod proces pozycjonowania. Jednym słowem zapalisz na swojej stronie zielone światło do zwiększenia jej pozycji w rankingu Google'a oraz wybijesz się z tłumu ofert w Twojej branży! Działamy!

Do wzięcia udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich blogerów, którzy mają bloga na WordPressie, zainstalowanego na własnym serwerze (w dowolnej firmie hostingowej). Nie jest wymagana żadna wiedza na temat SEO.
UWAGA: Na warsztaty przychodzimy z własnym laptopem. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, uczestników wybierzemy na podstawie ankiety dołączonej do formularza rejestracji na warsztaty.

Rejestracja będzie otwarta do środy 1 marca, godz. 21:00. na stronie: https://wordup-poznan-warsztaty-2.evenea.pl/ Pierwszych uczestników zaczniemy informować o zakwalifikowaniu się już w niedzielę 26.02. wieczorem. Warsztaty są bezpłatne i organizowane przez poznańską społeczność WordPressa przy wsparciu ze strony LH.pl, Tonik i Plus Jeden Poznań. 
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia