Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

WordUp Lublin #16

Wydarzenie:
WordUp Lublin #16
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
20.02.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Trybunalska City Pub
Adres:
ul. Rynek 4
Facebook:
Agenda:
  • "Wtyczkowe kompendium"


Wtyczki to jeden z najważniejszych elementów ekosystemu WordPressa. Dlatego warto wiedzieć jak je wybierać, jak nimi zarządzać oraz poznać przydatne fakty związane z wtyczkami. Omówię też 15 wartych uwagi wtyczek, które przydają się w codziennej pracy z WordPressem.


Tomasz Dziuda. Miłośnik i propagator WordPressa. Organizator WordUp Łódź, członek zespołów organizacyjnych WordCamp Polska 2014/2015. Pasjonat nowinek w dziedzinie technologii webowych. Freelancer. Front-end developer. Prowadzi bloga o WordPressie dla bardziej ( http://dziudek.pl/ ) i mniej zaawansowanych ( http://podstawy-wp.pl/ ).


  • "Pragmatyczne podejście do hostingu"


Temat hostingów to rzeka, a warto wybrać dobry hosting. Nie wszystko co tanie jest fajne i co drogie lepsze. Jak za pomocą "kopii zapasowych" udostępnianych przez hosting ubić im serwer? O tym i wielu kruczkach jakie możecie spotkać na hostingach dowiecie się z tej prezentacji.


Kamil Porembiński jest architektem systemowym, administratorem Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmythecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga https://viaxe.pl/

Opis:

Bezpłatne spotkanie lubelskich entuzjastów WordPressa - popularnego systemu do prowadzenia własnego bloga lub prostej strony internetowej.


REJESTRACJA

Aby potwierdzić chęć uczestnictwa wystarczy kliknąć na przycisk "Wezmę udział" na stronie wydarzenia na Facebooku. Spotkanie jest bezpłatne.Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia