Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

WordUp Lublin #16

Wydarzenie:
WordUp Lublin #16
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
20.02.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Trybunalska City Pub
Adres:
ul. Rynek 4
Agenda:
  • "Wtyczkowe kompendium"


Wtyczki to jeden z najważniejszych elementów ekosystemu WordPressa. Dlatego warto wiedzieć jak je wybierać, jak nimi zarządzać oraz poznać przydatne fakty związane z wtyczkami. Omówię też 15 wartych uwagi wtyczek, które przydają się w codziennej pracy z WordPressem.


Tomasz Dziuda. Miłośnik i propagator WordPressa. Organizator WordUp Łódź, członek zespołów organizacyjnych WordCamp Polska 2014/2015. Pasjonat nowinek w dziedzinie technologii webowych. Freelancer. Front-end developer. Prowadzi bloga o WordPressie dla bardziej ( http://dziudek.pl/ ) i mniej zaawansowanych ( http://podstawy-wp.pl/ ).


  • "Pragmatyczne podejście do hostingu"


Temat hostingów to rzeka, a warto wybrać dobry hosting. Nie wszystko co tanie jest fajne i co drogie lepsze. Jak za pomocą "kopii zapasowych" udostępnianych przez hosting ubić im serwer? O tym i wielu kruczkach jakie możecie spotkać na hostingach dowiecie się z tej prezentacji.


Kamil Porembiński jest architektem systemowym, administratorem Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmythecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga https://viaxe.pl/

Opis:

Bezpłatne spotkanie lubelskich entuzjastów WordPressa - popularnego systemu do prowadzenia własnego bloga lub prostej strony internetowej.


REJESTRACJA

Aby potwierdzić chęć uczestnictwa wystarczy kliknąć na przycisk "Wezmę udział" na stronie wydarzenia na Facebooku. Spotkanie jest bezpłatne.




Profile pracodawców

Podobne wydarzenia