en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Wprowadzenie do architektury Redux

Organizowane
przez firmę IT
Wydarzenie:
Wprowadzenie do architektury Redux
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
04.09.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Strona www:
Organizator:
Capgemini
Opis:
Zapraszamy na JESZCZE wakacyjną odsłonę TechTalk with Capgemini! Summer Edition to spotkanie przy zimnych napojach, ale w doborowym towarzystwie i miłej atmosferze :)

Opis prelekcji: W ramach TechTalka będziesz mieć możliwość zapoznania się z koncepcją architektury aplikacji opartej o Redux – jest to ostatnio gorący temat w świecie frontendu i coraz częściej pojawia się jako jedna z umiejętności w ogłoszeniach o pracę z Reactem i Angularem. Nic dziwnego, bowiem Redux świetnie porządkuje architekturę, upraszcza jej skalowanie i testowanie.

W trakcie prelekcji opowiem o kluczowych własnościach Redux’a i kwestiach dotyczących zarządzania stanem aplikacji. Na koniec, w ramach sesji live codingu, przedstawię jak można od zera w kilkanaście minut zaimplementować własny store w oparciu o Redux.

Do kogo skierowany jest TechTalk: Preferowani programiści JavaScript (standard ES6+ lub TypeScript) – ze znajomością dowolnego frameworka, ale skorzysta również programista C++, Javy, Go, Pythona :) Polecane dla osób z min. 2-3 latami doświadczenia.

O prelegencie: Jestem programistą z ponad 4 latami doświadczenia, zajmowałem się głównie web developmentem, ale znajomość języków takich jak C++, Java, Python, Scala czy Go pozwala mi eksperymentować z różnymi koncepcjami i praktykami programistycznymi w nietypowych zastosowaniach. Reduxa poznałem tworząc aplikację webową w React’cie i od tamtej pory staram się pokazać jak uniwersalne jest to narzędzie i zachęcić do korzystania z niego.

Zapisy: https://www.capgeminisoftware.pl/wydarzenia/techtalk-capgemini-summer-edition-wprowadzenie-do-architektury-redux
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia