en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Wszystko o marce – wyzwania, narzędzia, metody

Wydarzenie:
Wszystko o marce – wyzwania, narzędzia, metody
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Data:
22.08.2017 (wtorek)
Godzina:
16:45
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Idea Hub Wroclaw
Adres:
ul. Świętego Mikołaja 72
Strona www:
Opis:
Branding przestał być zarezerwowany dla liderów rynku. Obecnie stał się niezbędny dla wszystkich, którzy chcą tworzyć spójną markę. O tym, czym jest współczesny branding i przed jakimi staje wyzwaniami opowie we wrocławskim Idea Hub Jarosław Korkuś, który od lat doradza markom i organizacjom pozarządowym.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają dekalog brandingu, czyli kluczowe zasady, które nim rządzą. Dowiedzą się na czym polegają mikro i makro sygnały, które marka wysyła potencjalnym odbiorcom oraz jakie są etapy jej tworzenia. Nauczą się również w jaki sposób definiować cele, tworzyć strategię działań i jak realizować ją przy pomocy odpowiednich wizualizacji.

Prowadzący spotkanie, Jarosław Korkuś jest partnerem w agencji kreatywnej John Weston Group, gdzie pomaga firmom i instytucjom zaistnieć w internecie. Specjalizuje się w zwiększaniu sprzedaży, poprawianiu wizerunku oraz wprowadzaniu nowoczesnych narzędzi i rozwiązań komunikacyjnych. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie we współpracy z firmami pozwoliło mu na opanowanie do perfekcji sztuki optymalnego zarządzania budżetami reklamowymi.

Bezpłatne warsztaty „Współczesne metody brandingu” odbędą się we wtorek, 22 sierpnia w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea pod adresem www.nowoczesnybranding.evenea.pl.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
15 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia