en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Zrób pierwsze kroki w projektowaniu i poznaj pięć etapów Design Thinking

Wydarzenie:
Poznaj pięć etapów Design Thinking
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
28.07.2020 (wtorek)
Godzina:
16:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

UWAGA: Uczestnicy zostaną wyłonieni (np. poprzez losowanie) tylko spośród osób, które wypełnią ankietę: https://forms.gle/PPkc61JVK7kvQUNE8

Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Liczba uczestników: do 20 osób.

UWAGA 2: Często zdarza się, że osoby zapisane nie przychodzą, a niestety blokują miejsce innym, którzy mogliby skorzystać. Pomyślcie proszę o koleżeństwie ze społeczności.

Tym razem takie osoby po prostu umieścimy na liście by nie brały udziału w wydarzeniach limitowanych / gdzie brakuje miejsc.


Będziemy pracować w oparciu o model Design Thinking dschool Stanford, który składa się z pięciu kroków. Zmierzymy się z rzeczywistym wyzwaniem projektowym. Poznamy oczekiwania klienta, wypracujemy propozycję rozwiązań, zbudujemy prototypy, a na końcu będziemy mieli możliwość ich przetestowania.


Bio:

Damian Trzecki - Agile Coach w Santander Bank Polska.

Optymista i pragmatyk. Zwolennik upraszczania procesów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Jestem entuzjastą nowych wyzwań, które dają mi energię i zapał do działania. Wierzę, że zdrowy rozsądek jest ważniejszy od ustalonych reguł. Ufam ludziom i cenię w nich samodzielność. Prywatnie mąż i tata dwójki dzieci. Swoją pasję do strzelectwa realizuję jako aktywny zawodnik Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.


Łukasz Molenda - Agile Coach Santander Bank Polska

22 lata doświadczeń w bankowości detalicznej w różnych rolach i obszarach: miedzy innymi właściciel biznesowy portfeli kredytów gotówkowych i hipotecznych oraz kart kredytowych. Zaangażowany we wdrażanie systemów automatycznych decyzji wspieranych metodami ilościowymi. Doświadczenia z zakresu analizy kredytowej związane z podejmowaniem decyzji dla klientów indywidualnych.

Od kwietnia 2018 Agile Coach i agent transformacji metod zwinnych w banku Santander Polska. Doświadczenie we współpracy ze squadmi w różnych Tribe’ach: odpowiadających za Multikanałową Dystrybucję oraz MŚP.


Cyryl Wysocki – Agile Coach w Santander Bank Polska

Piewca porannej kawy. Optymista. Cierpliwość to jego drugie imię, chociaż dwójka jego dzieci przekonała go, że istnieją jej granice. Człowiek dusza. Stara się przekazywać każdą informację w pozytywny sposób. W pracy stara się zwrócić szczególną uwagę na potrzeby Klienta. Prywatnie uwielbia muzykę, dlatego nie tylko jej słucha, ale stara się grać i komponować.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia