en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Zwinna Łódź

Wydarzenie:
Zwinna Łódź
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
12.03.2018 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Strona www:
Facebook:
Opis:

W trakcie 2,5 godzinnego warsztatu zajmiemy się dwoma obszarami mającymi znaczący wpływ na przebieg i sposób rozwiązywania konfliktu.


Na wstępie poznamy źródła konfliktu. Identyfikacja przyczyn ma na celu dobranie odpowiedniego sposobu postępowania wobec zaistniałego konfliktu.


Drugim omawianym obszarem, który wpływa na przebieg konfliktu są nasze przekonania i preferencje zachowań w sytuacjach konfliktowych.


W podsumowaniu warsztatu spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie: Co warto wiedzieć i czego się nauczyć żeby radzić sobie w sytuacjach konfliktowych.


Prowadzący - Bożena Andrzejak.


Od 2006 roku związana jest z branżą szkoleniową i doradczą w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończyła m.in. podyplomowe studia z Psychologii Biznesu na ALK w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Menadżerskiego w Międzynarodowej Szkole Zarządzania przy Fundacji Polskiej. Jest absolwentką akredytowanej przez ICF szkoły The Coaches Training Institute (London), brała udział w szkoleniach dla coachów prowadzonych prze Marylin Atkinson z Erickson Collage. Ukończyła również szkolenie Certified Scrum Master. Jako coach i trener specjalizuje się w tematyce związanej z budowaniem postawy świadomego przywództwa oraz wspiera działania menadżerów w budowaniu efektywnych zespołów. Od ponad 12 lat prowadzi praktykę coachingową, a od 8 jest mentorem wspierającym rozwój młodych przedsiębiorców w ramach działalności fundacji Youth Business Poland, działającej pod auspicjami Fundacji Księcia Walii.


W ramach działalności pro publico bono, m.in. prowadzi sesje coachingowe podczas konferencji ScrumDays oraz Agile by Example. Bierze aktywny udział w Agile Coach Camp Poland oraz Unconf, gdzie dzieli się swoją wiedzą z zakresu psychologii relacji i zarządzania. Występuje jako speaker na konferencjach promując ideę firm turkusowych oraz motywowania 3.0. Jest również współorganizatorem konferencji TEDx Marszałkowska odpowiada za przygotowanie wystąpień poprzez wsparcie coachingowe mówców. http://scrumcoaching.eu/

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Łódź

Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
16 ofert pracy
 
ABB
Firma technologiczna

Kraków, Łódź
technologie:
,
22 ofert pracy
 
Sapiens
Firma technologiczna

Katowice, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Łódź
technologie:
,
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia