en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Zwinna Łódź Warsztat

Wydarzenie:
Zwinna Łódź
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
15.04.2019 (poniedziałek)
Godzina:
18:08
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka
Adres:
Tymienieckiego 22G
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Rodzaj: warsztat


Wartości są wpisane w metodologię Scrum i stanowią jego nieodłączną podstawę. Jakie znaczenie mają te wartości w natłoku codziennej pracy, ilości bardzo ważnych zadań i zbliżających się deadlinów? Co te wartości w praktyce oznaczają dla pracy naszej zespołowej pracy? Czy mają jakieś znaczenie, konsekwencje, jaką wnoszą wartość do ukierunkowanego na logiczne myślenie programowania?

Wychodząc od filozofii, która leży u podstaw Scruma, poprzez jego filary zastanowimy się jakie znaczenie mają wartości i czy warto jednak znaleźć na nie czas.


Podczas warsztatu omówimy i uporządkujemy temat wartości i wykonamy kilka ćwiczeń. Mam nadzieję, że z warsztatów wyjdziesz z chęcią przeprowadzenia podobnego spotkania w swoich zespołach.


Podstawą zgłoszenia na warsztat jest odpowiedź na pytanie. Wszystkie zgłoszenia zostaną dokładnie przeczytane i jeżeli będzie więcej chętnych niż miejsc, odpowiedzi będą podstawą doboru uczestników warsztatu. Potwierdzenie Twojego udziału w warsztacie pojawi się 11.04 wieczorem. Liczba uczestników to 16 osób.


Bio:

Paweł Lewiński. Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy. Jestem Scrum Masterem w Binarapps, gdzie razem ze wspaniałymi zespołami tworzę aplikacje i portale dla międzynarodowych klientów. Jestem zwolennikiem zmian, ciągłego doskonalenia i wychodzenia ze strefy komfortu.

W wolnych chwilach wydaję własne aplikacje na Androida, tworzę historyczne infografiki lub obrazkowe przepisy kulinarne cookentials.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Łódź

Accenture
firma technologiczna

Katowice, Łódź
technologie:
PHP, Java, ABAP, SQL, C...
 
ABB
firma technologiczna

Kraków, Łódź
technologie:
MySQL, Java, SQL, C, C++...
typ projektów:
projekty dla klientów, własny produkt
17 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia