Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Zwinna transformacja INSIDE OUT

Wydarzenie:
Zwinna transformacja INSIDE OUT
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
06.12.2019 (piątek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Nowy Wydział Informatyki UMCS
Adres:
Plac Marii Skłodowskiej-Curie 1 · Lublin
Prelegenci:
Opis:

Jest to opowieść o emocjach w zwinnej transformacji oczami Agile Coacha. Społeczność zwinna dzieli się na zwolenników i przeciwników zwinnej transformacji w tak dużych organizacjach jak banki, operatorzy sieci i firmy ubezpieczeniowe. Chcę się podzielić tym, jakie emocje towarzyszą zmianom, które są niezbędne dla takiej transformacji. Chcę się podzielić się przykładami z rzeczywistych przemian. Chcę opowiedzieć, w jaki sposób wprowadzamy empiryzm i przejrzystość; kontrolę i adaptację we wszystkich obszarach banku. Dążymy do czegoś więcej niż tylko do poziomu zespołu. Wprowadzamy zmiany w działach biznesowych, IT, HR i PMO. W takiej zmianie jest wiele emocji i jest to naturalne. Radzimy sobie z nimi lepiej lub gorzej, a przejrzystość pozwala nam o tym otwarcie mówić. Zapraszam.


Ewa Koprowska od 20 lat jest związana z branżą IT. W trakcie swojej kariery pracowała m.in. jako actuarial developer, analityk, project manager, Scrum Master, Product Owner i Agile Coach, dzięki czemu może spojrzeć na organizacje i zespoły z którymi pracuje z szerszej perspektywy.

Ewa była również jednym z menedżerów projektu Everest w PZU dzięki któremu została jedną z najbardziej rozpoznawalnych znawczyń tematyki zwinnych transformacji i skalowania w polskiej branży.

Profil zawodowy:

Partner & CHO w Code Sprinters

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/ewakoprowska/

Twitter: ebziukProfile pracodawców

Podobne wydarzenia