W
Warsaw Puppet Users Group
Grupa powstała przy Kole Naukowym Informatyków Politechniki Warszawskiej. Spotkania są adresowane do ludzi zainteresowanych puppetem i/lub devops. WPUG rozpoczął swoją działlność w maju 2014 roku.
Wydarzenia
Wydarzenia w ramach cyklu Warsaw Puppet Users Group.
Minione wydarzenia:
Lipiec
2014