Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Junior Graphic Design Specialist

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Inne
Poziom: junior

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę
Widełki: 2700 - 3500 zł netto (Umowa o pracę)

praca

Wielkość zespołu: 4-5 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Junior Graphic Design Specialist Twoje zadania:
  • Projektowanie i tworzenie koncepcji graficznych dla kampanii online-owych,
  • Opracowanie zleconych grafik i infografik,
  • Przygotowanie materiałów na potrzeby komunikacji w Social Media,
  • Selekcja i obróbka fotografii,
  • Dbałość o spójny przekaz komunikatów wizualnych,
Czego poszukujemy u kandydatów? Praktycznych umiejętności posługiwania się programami:
  •  Photoshop - 2 lata w pracy komercyjnej,
  •  Illustrator - 1 rok,
  • Lightroom/Camera Raw - 1 rok,
  • Doświadczenia we współpracy z bardziej i mniej kreatywnymi zespołami: grafikami, specami od Social Media, Fotografem, działem oferty, SEO, etc.
  • Mam mówiła, że nieładnie się chwalić, ale mimo to zachęcamy - prześlij swoje portfolio i pokaż co potrafisz!!! (aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane)
Co dostajesz w zamian?
  • Umowę o pracę (lub kontrakt jeśli wolisz),
  • Pracę w młodym, kilkuosobowym, energicznym zespole,
  • Świadczenia pozapłacowe - MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • Owocowe wtorki, zniżki na zakupy w naszym sklepie,
  • Super biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33 w Krakowie (przystanek Smolki 5 m od biura),
  • Pyszną kawę, strefę relaksu,
O zespole: Jesteśmy zespołem pasjonatów. Zamiłowanie do szeroko pojętej grafiki komputerowej, designu, fotografii sprawia, że praca nie do końca nazywa się pracą, a realizacją siebie. Lubimy rzeczy od których nie można oderwać wzroku oraz utwory, których niektórzy nie potrafią słuchać :) Mamy głowy pełne kreatywnych pomysłów i tego też oczekujemy od Ciebie. Duże znaczenie ma dla nas ciągły rozwój marki, dzięki czemu możesz mieć realny wpływ na jej wizerunek.
czytaj więcej»
##graphicdesign##photoshop##illustrator