Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Tester Automatyczny (Java, C# lub Python)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: QA
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b
Widełki: 9000 - 16000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów

praca

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg
Wielkość zespołu: 10+ os
Elastyczne godziny pracy: Tak

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,
Zakres obowiązków
  • Tworzenie, implementacja i wykonywanie testów automatycznych.
  • Dokumentacja całego procesu testowania.
  • Współpraca z klientem.
  • Wprowadzanie ulepszeń w procesie zapewniania jakości.
Wymagania
  • +2 lata doświadczenia w testach automatycznych.
  • Znajomość języka Java, Python lub C# pod kątem testowania.
  • Doświadczenie z bazami danych SQL.
  • Doświadczenie z narzędziami do testowania (JIRA, Git, Jenkins itd.).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w doświadczonych i międzynarodowych zespołach projektowych.
  • Zatrudnienie na zasadzie B2B.
  • Pakiet ubezpieczeń, medyczny i sportowy na preferencyjnych warunkach.
  • Stałe wsparcie naszego konsultanta.
#krakow#Scrum#GIT#Python#QA#Git#Quality Assurance#jenkins#python##java#Quality Assurance#Selenium#groovy##qa##tester#automatyzacja#Testy##testerautomatyczny#Agile/Scrum#Software Tester#testing