Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy podcastów

Complexity science, systems thinking i naprawdę skomplikowane wyzwania | Paweł Nowak

UX
14.04.2022
00:35
Polski

W dzisiejszym odcinku poruszymy tematy dla wielu nieznane z nazwy, ale po bliższym poznaniu całkiem pewnie znajome. Porozmawiamy bowiem o strategiach rozwiązywania skomplikowanych zagadnień, wartości biznesowej takiej analizy i tym ile ma ona wspólnego z UX.


KONKURS:

Na Wasze odpowiedzi konkursowe czekamy do 21.04, 23:59. Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach do posta promującego ten odcinek na naszym Facebooku https://www.facebook.com/uxpogodzinach/posts/518426419685929

Do wygrania jest bilet na ACE Conf. 19 i 20 maja w Krakowie, gdzie usłyszycie miedzy innymi naszego gościa, Pawła Nowaka!

Zadanie konkursowe podane jest na końcu odcinka ;)


Polecane materiały:

Świetlista republika, A. Barba - https://bit.ly/3JSRzAJ 

An Introduction to General Systems Thinking, G.M. Weinberg - https://bit.ly/37d7Jrk

Piąta dyscyplina, P.M. Senge - https://bit.ly/3rnztQA

Świat poza fizyką. Pojawienie się życia i jego ewolucja, S.A. Kauffman - https://bit.ly/3xpmJgg

Na konferencję ACE Conf. możecie się też dostać kupując bilet na stronie konferencji z naszą zniżką -15% (kod: dd6aee06974ae6cd)


Kilka słów o Pawle:

Projektant systemów. Od 2008 roku zawodowo związany z branżą IT, User Experience i projektowania usług. Prowadzi kolektyw badawczo-projektoway pod marką NOWY w którym wraz z zespołem, łączy różne dziedziny wiedzy i kompetencje, aby wspólnie odnajdywać adekwatne rozwiązania dla złożonych problemów współczesnego świata. Prowadzi szkolenia z zakresu projektowania usług i produktów, complexity science oraz projektowania systemów. Wykłada na kierunku User Experience Design na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Pomysłodawca i główny organizator międzynarodowej konferencji WUD Silesia. Autor newslettera "Projektowanie w złożonym świecie".


Muzyka:

Bensound.com

Odcinek powstał we współpracy z ACE Conference

--- Send in a voice message: podcasters.spotify.com/pod/...

Podobne podcasty