Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy podcastów

Więcej niż Strategia Umami, czyli UX w biznesie cz.1 | Dr. Aga Szóstek

UX
UI
08.09.2022
00:32
Polski

Dzisiaj zagłębiamy się w świat biznesu i doświadczeń klientów, bo przecież nie samym UX produkt żyje :) Jeśli jesteś zainteresowan(a/y) tym jak zadbać o zarówno strategię rozwoju produktu, jak i doświadczenia użytkowników, to ten odcinek jest specjalnie dla Ciebie! Moją gościnią i przewodnikiem po tym zawiłym temacie była Dr. Aga Szóstek (więcej o dokonaniach Agi przeczytacie poniżej).

Punktem wyjścia do tej rozmowy była książka Agi pt. Strategia Umami - Jak połączyć biznes z projektowaniem doświadczeń i wyróżnić się na rynku.

Tytuł ten najtaniej kupisz tutaj: https://mtbiznes.pl/produkt/strategia-umami

Z kodem umamirocks dostaniesz ekstra rabat dla słuchaczy ;)


Kilka słów o dzisiejszym gościu:

Aga Szóstek, Ph.D. jest projektantką strategiczną i autorką książek "The Umami Strategy" oraz "Leadership by Design". Przez ostatnie dwie dekady współpracowała z czołówką firm łączących design, technologię i biznes. Zajmuje się również mentoringiem liderów i kadry zarządzającej w zakresie strategicznego podejścia do zmian. Poza doradztwem, Aga projektuje narzędzia mające na celu wspieranie dostarczania unikalnych doświadczeń, jak również przechodzenia osobistych i zawodowych transformacji oraz współprowadzi podcast o przywództwie: Catching The Next Wave. Jest również partnerem założycielskim World Experience Organization.


Kontakt:
facebook.com/uxpogodzinach

Dla biznesu:
[email protected]


Ooo miło Cię tu widzieć! W nagrodę za czytanie opisów odcinka do końca, mamy dla Ciebie zaproszenie niespodziankę. Z kodem "uxpoonline" dostaniesz bilet online na Design Ways Conf. zupełnie za darmo! Wystarczy wybrać bilet online na https://www.designways.io/tickets, a w koszyku zrealizować kod. Jest tylko jeden, więc kto pierwszy, ten lepszy ;)
Daj znać, jeśli Ci się udało!

--- Send in a voice message: podcasters.spotify.com/pod/...

Podobne podcasty