en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#14MoM – Merytorycznie o Marketingu

Wydarzenie:
#14MoM - Merytorycznie o Marketingu
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
20.09.2016 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Grand Hotel Lublinianka
Adres:
Krakowskie Przedmieście 56
Strona www:
Opis:
MoM to spotkania przeznaczone dla pasjonatów marketingu. Integrujemy ludzi zawodowo związanych z branżą marketingową oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą tematyką. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i kontaktów, a także przekazanie merytorycznej wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez wdrażanie nowych trendów i usprawnianie aktualnych działań marketingowych.
#Wizualizacja Po co Ci te slajdy? – o roli wizualizacji w wystąpieniu
Analizując większość konferencyjnych wystąpień, uczelnianych prezentacji lub korporacyjnych spotkań, można odnieść wrażenie, że sztuka tworzenia dobrych slajdów jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Zamiast porad na temat odpowiedniego użycia wizualizacji prelegentom wręcza się czterolistną koniczynę i liścik: „Wrzuć wszystko do PowerPointa, a potem jakoś to będzie!”. Podczas naszego wykładu rozwiejemy wątpliwości na temat slajdów, filmów i innych pomocy multimedialnych przy prezentacji.
Kamil KOZIEŁ – Założyciel IT School i PrezART, partner w Stand-Up Polska i w ORA-600. Trener z ponad 10-letnim doświadczeniem, skuteczny menedżer i wysoko oceniany mówca. Ortodoksyjny zwolennik kreatywności w sztuce prezentacji, w której korzysta z technik stosowanych przez aktorów, stand-uperów oraz designerów. Wykładał na studiach podyplomowych prowadzonych przez SGH w Warszawie, WSB i UE w Poznaniu. Pracował dla ponad 700 Klientów, których, jak twierdzi, kocha nad życie. Sporo zawdzięcza takim firmom jak: Unilever, Carlsberg i Man. Przygotowywał do wystąpień kadrę zarządzającą (Coca-Cola, Abbvie, Eurocash), mówców i setki osób pojawiających się na jego wykładach. Regularnie występuje na konferencjach. Można go było spotkać na TEDx Toruń, Festiwalu Inspiracji czy InfoShare. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Autor bloga: kamilkoziel.pl Luiza KOZIEŁ – Współzałożycielka firmy PrezART, projektantka slajdów i specjalista ds. marketingu w ORA-600 Autorka kilkunastu tysięcy slajdów i kilkuset prezentacji, prelegentka na branżowych konferencjach i warsztatach, nieustannie śledząca trendy w designie. Współpracowała m.in. z Jackiem Walkiewiczem, Krzysztofem Ibiszem i Grzegorzem Turniakiem oraz takimi firmami jak Coca-Cola, Eurocash, Lidl czy Intermarche. Plany zawodowe początkowo wiązała z Public Relations, dzięki czemu dziś może dobrze wspominać pracę z Gazetą Wyborczą, Głosem Wielkopolskim i Pulsem Biznesu. Absolwentka kierunków Reklama i Promocja oraz Zarządzanie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Dorota FILIPIUK – Doktorantka Psychologii zajmująca się gamifikacją w edukacji i biznesie. Certyfikowany trener. Właścicielka Instytutu Talentu wykorzystującego najnowocześniejsze narzędzia w pracy trenera. Psycholog, trener i wykładowca, pasjonatka rozwoju osobistego i psychologii osiągnięć. Doświadczony trener w technikach efektywnego wykorzystywania intelektu, predyspozycji i wrodzonych umiejętności. Trener pamięci, kreatywności i nowoczesnych technik nauki. Zfokusowana na rozwoju talentów i wykorzystywania potencjału. Autorka wielu artykułów, aktywny prelegent na konferencjach naukowych, konsultant merytoryczny projektów szkoleniowych. Autorka ( jedna z grupy ekspertów) narzędzia do badania predyspozycji zawodowych osób szczególnie zdolnych, gier szkoleniowych i podręczników w projektach edukacyjnych oraz licznych artykułów w Dzienniku Polskim w Londynie. Doradca w projekcie wdrażającym strategie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu do firm.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia