en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń

ALE w Terenie 2020

Wydarzenie:
ALE w Terenie 2020
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
20.11.2020 (piątek) - 22.11.2020 (niedziela)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Mercure Krynica Zdrój Resort & Spa
Adres:
Leśna 1
Strona www:
Opis:

ALE w terenie organizowane przez społeczność ALE Kraków jest wydarzeniem wyjazdowym, na które zaproszeni są wszyscy zainteresowani budowaniem, rozwojem zwinnych i szczupłych organizacji. Wydarzenie jest ukierunkowane na dobro uczestników, a nie na osiągniecie zysku (jest non-profit).


ALE Kraków jest opartą na wartościach Agile otwartą przestrzenią do wymiany wiedzy, doświadczeń i budowania relacji. Więcej o ALE Kraków przeczytasz na naszej stronie.


Dlaczego warto

W trakcie wyjazdu inspirujemy się, odkrywamy podobne zainteresowania i problemy oraz dzielimy się wiedzą, nabytym doświadczeniem. Wierzymy, że udział w tym wydarzeniu pomoże uczestnikom zrobić krok naprzód w tworzeniu uczących się organizacji i tworzeniu wyjątkowych produktów. ALE w terenie organizowane jest w formule Open Space Technology czyli razem tworzymy agendę wydarzenia w trakcie jego trwania. Na ALE w terenie nie brakuje warsztatów, lightning talków, paneli dyskusyjnych oraz networkingu. Jeśli przyjedziecie z innymi pomysłami na wymianę wiedzy i doświadczeń, jesteśmy na nie otwarci.


Dla kogo

  • aktywnych Scrum Masterów i Agile Coachów, oraz członków zespołów, którzy chcą lepiej organizować się i dostarczać wartość;
  • managerów i liderów organizacji, którzy wspierają zespoły w osiąganiu celów;
  • osób zarządzających organizacjami;
  • Product Ownerów, Product Managerów i Analityków biznesowych,którzy pracują nad wizją i strategią rozwoju produktu;
  • HR wspierających rozwój ludzi w zwinnych organizacjach;
  • wszystkich chcących porozmawiać o tym, jak szybciej i trafniej dostosowywać biznes/firmę/produkt do zmieniających się warunków otoczenia.Więcej informacji na: https://alewterenie.pl/Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia