Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Poland IT Meeting 2020

Wydarzenie:
Poland IT Meeting 2020
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Tematyka:
Data:
04.06.2020 (czwartek) - 05.06.2020 (piątek)
Godzina:
10:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Opis:

Poland IT Meeting to jedyne wydarzenie w Polsce tak mocno stawiające na networking. Spotkanie dedykowane jest osobom tworzącym łańcuch IT. Formuła kierowana jest do klientów instytucjonalnych (m.in. retail, logistyka, finanse, energetyka, przemysł, public czy biznes) poprzez system integratorów, resellerów, dystrybutorów oraz producentów (sprzęt, oprogramowanie, serwis/usługi).


Wydarzenie służy przede wszystkim budowaniu bezpośrednich relacji. Stwarza możliwość maksymalizacji ilości spotkań dzięki osobistemu kalendarzowi – w ciągu dwóch dni można odbyć ponad 30 spotkań oficjalnych w formule ‘1 na 1’ i nawet drugie tyle w czasie nieoficjalnym (lunche, wieczorna gala). Dzięki unikatowej konwencji oraz wspierającej ją mobilnej aplikacji do planowania biznesowych rozmów, każdy uczestnik oszczędza czas! Nowe kontakty to nowe możliwości. Ile kosztuje nas zbudowanie trwałej relacji, nie wspominając już o jej utrzymaniu? Nie można także zapomnieć o tym, że jest to okazja do optymalizacji budżetu przeznaczonego na doskonalenie obszaru IT. Osoby przyjeżdżające na Poland IT Meeting mają już zbudowany kalendarz konkretnych, wartościowych spotkań z partnerami biznesowymi, dzięki czemu nie tracą czasu na planowanie spotkań w trakcie eventu.


Wydarzenie przed wszystkim kierowane jest do specjalistów IT, w szczególności działających w zakresie: technologii chmurowych, rozwiązań mobilnych, Big Data, Business Intelligence, outsourcingu IT, systemów ERP i CRM czy bezpieczeństwa infrastruktury IT. Poland IT Meeting co roku zaprasza nie tylko polskie, ale też zagraniczne spółki technologiczne, przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowo-handlowe, korzystające na co dzień z produktów i usług branży IT, poszukujące alternatywnych rozwiązań i nowych pomysłów.


Główną ideą Poland IT Meeting jest odejście od standardowej formy konferencji branżowych, podczas których aktywność uczestników sprowadzona jest do roli słuchacza, a networking ogranicza się do krótkiej przerwy kawowej. Poland IT Meeting to innowacyjna, spersonalizowana forma eventu – uczestnicy samodzielnie decydują o przebiegu wydarzenia, planując indywidualny kalendarz spotkań. Dla zainteresowanych został przygotowany również pakiet działań komunikacyjnych, których szczegółowy opis znajduje się w zakładce „Pakiety Sponsorskie” na stronie wydarzenia


Efektywny networking to nie przypadkowe spotkania z ludźmi, lecz nawiązywanie kontaktów między osobami, które wyznają podobne wartości i realizują zbliżone cele. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 130 osób, reprezentujących blisko 90 przedsiębiorstw.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia