Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

ProductTank

Wydarzenie:
ProductTank
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT , UX
Data:
11.06.2019 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Dentsu Aegis Network Poland Sp. o.o.
Adres:
Czerska 12
Strona www:
Opis:

Save the date!

Ostatnie spotkanie przed wakacjami


Jeśli interesuje cię User Story Mapping, masz do wypracowania z zespołem aplikację z wieloma odbiorcami i potrzebami – a nie wiesz jak ogarnąć całość, jak ustalić MVP – warsztat jest dla ciebie. User Story Mapping to metoda wypracowana przez Jeffa Pattona, służąca m.in. do zespołowego budowania wzajemnego zrozumienia w pracy nad produktem. W krótkim czasie zespół może dojść do wielu pomysłów, uporządkować je i ustalić priorytety.

Przy okazji wejdź w buty użytkownika i stań się early adopter. Na warsztacie będzie użyta aplikacja w wersji testowej, której grupą docelową są Product Ownerzy (i nie tylko).


Warsztat poprowadzi Katarzyna Sieklucka, Product Owner w Dentsu Aegis Network, na co dzień rozwijająca produkty na wewnętrzne potrzeby grupy.


WAŻNE!

Jeśli możesz, weź ze sobą LAPTOP i zasilacz. Spokojnie, wciąż będziesz aktywnym uczestnikiem warsztatu bez laptopa :). Do warsztatu wystarczy jeden laptop na grupę.

Obowiązuje limit miejsc. Warsztat jest przeznaczony dla osób pracujących w rolach: Product Owner, Product Manager, UX, Scrum Master, Analityk Biznesowy.


Więcej informacji: https://www.meetup.com/producttank-warsaw/events/261891716/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia