en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy cykli wydarzeń

Talk4Devs

Talk4Devs po raz pierwszy wystartował w 2014 roku jako przestrzeń do dzielenia się wiedzą w branży IT. Początkowo były to spotkania kierowane do studentów, z czasem jednak zaczęli przychodzić na nie specjaliści chcący poszerzyć swoją wiedzę oraz się nią dzielić.

Obecnie, po ponad 60 edycjach, Talk4Devs jest wyjątkowym spotkaniem na eventowej mapie branży IT. Kojarzone jest z wykwalifikowanymi prelegentami, z inspirującymi talkami oraz głodnymi wiedzy inżynierami.

Postanowiliśmy mieć swój udział w dzieleniu się wiedzą z branży IT, dlatego w grudniu 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z Uniwersytetem Jagiellońskim i przeprowadziliśmy pierwszy wykład w ramach IT Akademii j-labs. Początkowo adresowany do studentów, z każdym kolejnym spotkaniem proporcje zaczynały się zmieniać. Na IT Akademię j-labs zaczęli przychodzić przede wszystkim specjaliści, chcący poszerzyć wiedzę w obrębie danej technologii. W 2019 roku odświeżyliśmy formułę spotkań, zmieniła się nazwa. Dziś Talk4Devs to prestiżowy event IT, w którym uczestniczy ponad 1000 osób rocznie - na miejscu oraz podczas live streamów.

Co ich przyciąga? Merytoryczne tematy, prelegenci praktycy z inspirującym, często wieloletnim doświadczeniem - w tym także najbardziej znani programiści w Polsce i na świecie. Poruszamy się w obrębie treści technologicznych, niekiedy łącząc je z tematyką biznesową.

Więcej szczegółów na:
http://talk4devs.j-labs.pl/
(2)

Minione wydarzenia:
(49)