Logo Crossweb
<< przejdź do listy podcastów

#09 Co robi programista .NET w mBanku? Jakich pytań rekrutacyjnych możesz się spodziewać?

27.10.2022
00:25
Polski

Praca programisty .NET jest pełna wyzwań i odnajdą się w niej z pewnością osoby wnikliwe i otwarte.

Gośćmi dzisiejszego odcinka są Tadeusz Rzeźniczak - IT manager oraz Łukasz Wilczyński - senior manager odpowiedzialny za wsparcie transformacji technologicznej w mBanku. W rozmowie opowiadają o technologiach, na jakich pracują i obowiązkach, które sprawują, a przede wszystkim przedstawiają proces rekrutacyjny na stanowisko programisty .NET w swojej firmie.

Jakich pytań można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej na takie stanowisko?

Jakie mocne strony powinny wyróżniać kandydata?

Liderzy zespołów wskazują jakich cech i kompetencji poszukują wśród przyszłych współpracowników oraz jakie zalety niesie ze sobą praca w takim zespole.

Partnerem cyklu jest mBank.

O dzisiejszych gościach:

TADEUSZ RZEŹNICZAK

W swojej pracy lubi działać ze swoim zespołem, a także w organizacji w ramach szerszych inicjatyw. Znajduje przyjemność w rozwiązywaniu problemów i analizowaniu wpływu elementów na całość, a jego największe osiągniecie zawodowe przez ponad 20 lat pracy w mBank to to, że udaje mu się cały czas nadążać za szybko zmieniającą się technologią i trendami w IT.

ŁUKASZ WILCZYŃSKI

Starszy menadżer ds. wsparcia transformacji technologicznej. W branży IT zbiera doświadczenia od 1998 roku w wielu rolach, głównie developera, architekta, lidera i menadżera. W mBanku kieruje zespołami odpowiedzialnymi za całe środowisko pracy developerów. Odpowiada za portfolio produktów i usług wewnętrznych, komponentów architektury, narzędzi i platform kierowanych do klientów wewnętrznych, czyli zespołów deweloperskich. Na co dzień stwarza warunki do efektywnego działania dla najlepszych fachowców w branży. Fan empiryzmu, miar i ciągłego uczenia się. Praktyk podejścia zwinnego i zwolennik szybkich pętli informacji zwrotnej. Zdecydowanie bardziej wierzy w ludzi niż w procesy.

Podobne podcasty