Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

83. Czwartek Social Media w Łodzi

Wydarzenie:
83. Czwartek Social Media w Łodzi
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
19.01.2023 (czwartek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Niebostan
Adres:
ul. Piotrkowska 17
Opis:

Zapraszamy na pierwsze w 2023 roku spotkanie w Łodzi! Na scenie wystąpią:

  • Maciek Zbroszczyk, Head of Affiliate Marketing EMEA w Groupon

Gra na basie, oprócz marketingu zajmuje się prognozowaniem.


  • Tomasz Palak, Radca prawny, prelegent, bloger w tomaszpalak.pl

Radca prawny, prelegent, autor artykułów na tomaszpalak.pl i w prasie. Siedmiokrotnie na podium konferencji I Love Marketing, występował również na Infoshare, TEDx i licznych innych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH. Ekspert proszony o wypowiedź przez podmioty zewnętrzne — m.in. Dzień Dobry TVN czy prawo.pl. Twórca książki "Internet a prawo - jak się nie potknąć?". Prywatnie gitarzysta.


  • Borys Marushchak – Team Leader & Senior Performance Specialist w Tigers

Borys przetarł sobie ścieżkę digitalowego eksperta poprzez działania na YouTube i Google (w tym również mediowe) do uniwersalnego żołnierza w eko-systemie Meta. Strategicznie układa i praktycznie wdraża ścieżki zakupowe oraz koncepcje lejków sprzedażowych dla swoich klientów.

Jako szkoleniowiec, na podstawie twardych danych z opracowanych przez siebie case study, uczy specjalistów dobrych praktyk podczas szkoleń otwartych i dedykowanych.


  • Kamil Porembiński, Chief Marketing Officer w Qlos

Po pierwsze: pomaga start-upom w rozwijaniu się z etapu seeda w rentowne i dobrze prosperujące firmy.

Po drugie: analizuje i audytuje biznesy działające w IT i optymalizuję ich systemy, struktury oraz procesy.

Po trzecie: tworzy dedykowane i szyte na miarę rozwiązania chmurowe, które usprawniają i ulepszają produkty i projekty rozwijane przez jego klientów.

Po czwarte: prowadzi kompleksowe szkolenia oraz świadczy konsulting. Jest dostępny dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu szeroko rozumianego IT.

Swoje baterie ładuje, podziwiając piękno otaczającego go świata. To właśnie z potrzeby docenienia tego, co piękne i ważne zajął się fotografią, podróżowaniem, żeglowaniem, nurkowaniem i… lataniem samolotem.Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;).


Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.


Wstęp jest darmowy.

Zwierzęta również są mile widziane w lokalu.


Biorąc udział akceptujesz ryzyko związane z COVID-19, w tym możliwość zakażenia się i konsekwencje dla zdrowia lub życia. Udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.


Biorąc udział wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęć z wydarzenia z Twoim udziałem. Jeżeli nie wyrażasz zgody, poinformuj proszę organizatora oraz fotografa przed rozpoczęciem. Musisz się jednak liczyć z tym, że fotograf poprosi Cię o siedzenie "gdzieś z brzegu".


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia