Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Konferencje digital marketing w 2024 - zestawienie najciekawszych wydarzeń w branży

Julia Szpak, 19 lutego 2024
Konferencje digital marketing w 2024 - zestawienie najciekawszych wydarzeń w branży

Przygotuj się na ekscytującą podróż po najciekawszych wydarzeniach w tematyce digital marketingu na 2024 rok! W tym zestawieniu znajdziesz konferencje pełne inspirujących prelekcji i dyskusji oraz możliwości nawiązania kontaktów z innymi osobami z branży. Mamy nadzieję, że ta lista pomoże Ci wybrać wydarzenia, na których zgłębisz najnowsze trendy i strategie w dynamicznym świecie e-marketingu.


Ważne! Lista będzie na bieżąco aktualizowana! Wydarzenia zostały posortowane chronologicznie.


SEO Poland on Tour 2024

Data: tba, zeszła edycja trwała od połowy kwietnia do końca października

Miasto: tba, zeszła edycja odbyła się w 16 miastach wojewódzkich w Polsce


SEO Poland on Tour to cykl kilkunastu barcampów, czyli nieformalnych, otwartych spotkań nastawionych na integrację, gdzie uczestnicy wymieniają się doświadczeniami i nawiązują nowe kontakty. Oprócz networkingu na spotkaniach odbywają się również inspirujące i merytoryczne prelekcje, podczas których eksperci z branży dzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami.


in_Digital Marketing Conference 2024

Data: 6-7 marca 2024

Miasto: Warszawa


Konferencja in_Digital Marketing 2024 to dwudniowe wydarzenie pełne merytorycznych prelekcji, których celem jest inspiracja oraz pomoc marketerom w ich codziennej pracy. Po każdej prezentacji odbywa się część wspólna, gdzie uczestnicy konferencji trenują podejmowanie marketingowych decyzji pod okiem ekspertów.


Ecommerce.pl Event 2.0

Data: 14 marca 2024

Miasto: Warszawa


Konferencja ECOMMERCE.PL EVENT 2.0 to wydarzenie, którego tematem przewodnim są błędy popełniane w branży e-commerce. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać (i porozmawiać) z osobami, które przedstawią swoje historie i o wnioskach, które z nich wynieśli. Jest to idealna okazja do zebrania bezcennej wiedzy i zdobycia doświadczenia.


I Love Marketing & Technology 2024

Data: 16-18 kwietnia 2024

Miasto: Warszawa


I Love Marketing & Technology to już 17. edycja corocznej konferencji poświęconej digital marketingowi. W tym roku podczas aż trzech dni zostaną poruszone tematy związane z social media, marketingiem oraz sztuczną inteligencją. Uczestnicy dowiedzą się o najnowszych narzędziach, trendach, strategiach oraz innowacjach w branży.


SEO Vibes Poland 2024

Data: 15-18 maja 2024

Miasto: Białka Tatrzańska


SEO Vibes Poland 2024 to połączenie dwóch kultowych konferencji - SEO & Content Camp oraz SEO Vibes. Podczas trzech dni uczestnicy będą mieli okazję poznać światowe gwiazdy z branży, posłuchać inspirujących prelekcji oraz wziąć udział w warsztatach. Co więcej, w cenie biletu uczestnicy będą mogli wypocząć w relaksujących termach.


Kongres For Social Media 2024

Data: 20-21 maja 2024

Miasto: Gdańsk


Kongres For Social Media to wydarzenie o social mediach dla biznesu - tematyka dotyczy obecności kont firmowych, promocji oraz sprzedaży produktów i usług firm. Na konferencji uczestnicy będą mogli posłuchać ekspertów o tym, jak osiągnąć zamierzone cele, a przy okazji zmotywować się do działania i nawiązać nowe kontakty.


Infoshare 2024

Data: 22-23 maja 2024

Miasto: Gdańsk


Infoshare 2024 to kolejna edycja jednej z największych wydarzeń technologiczno-startupowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Konferencja jest dedykowana developerom, liderom biznesu, startupowcom, inwestorom, marketerom oraz wszystkim entuzjastom technologii. Jest to idealna okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą a także do wymiany pomysłów, która może sprawić, że uda Ci się je urzeczywistnić!


Forum IAB 2024

Data: 22-23 maja 2024

Miasto: Warszawa


Hasłem tegorocznej edycji Forum IAB jest 25 lat #GenDigital. Dojrzałość i Młodość, odnoszące się do 25-lecia powstania IAB Polska. Podczas tego ćwierćwiecza osiągnęliśmy ogromny cyfrowy postęp - wtedy nikt nie myślał o smartfonach, VR, social media ani o wykorzystywaniu sztucznej inteligencji w codziennym życiu. Jak w kolejnych dekadach będzie wyglądał cyfrowy świat? Na to i na wiele innych pytań możesz znaleźć odpowiedzi na Forum IAB 2024!


Online Marketing Day 2024

Data: tba, poprzednia edycja odbyła się w połowie czerwca

Online


Online Marketing Day to bezpłatna, otwarta konferencja o SEO, content marketingu, promocji w social mediach oraz o reklamach w Google. Niezależnie od Twojego doświadczenia, na wydarzeniu znajdziesz wskazówki od ekspertów z branży, dzięki którym szybciej osiągniesz lepsze wyniki promocji w sieci!


Internet Beta 2024

Data: 11-13 września 2024

Miasto: Kielnarowa k. Rzeszowa


Internet Beta to kultowa już konferencja skierowana do wszystkich osób, którzy w pracy zawodowej są (lub planują) związać się z Internetem. Tematyka konferencji jest bardzo zróżnicowana, prelekcje wygłaszają osycholodzy, socjolodzy, politolodzy, twórcy aplikacji, właściciele serwisów internetowych, przedstawiciele agencji reklamowych czy startupowcy, inwestorzy czy marketerzy. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie!


Kongres Online Marketing 2024

Data: 24-25 września 2024

Miasto: Warszawa


Kongres Online Marketing 2024 to już 22. edycja konferencji organizowanej przez redakcję Magazynu Online Marketing. Wydarzenie jest kierowane zarówno do osób pracujących w działach marketingu w dużych jak i małych firmach, niezależnie od stopnia zaawansowania. Podczas trwającego dwa dni Kongresu eksperci i ekspertki z branży podzielą się aktualnymi i interesującymi treściami.


E-commerce day 2024

Data: tba, poprzednia edycja odbyła się końcem października

Miasto: tba, poprzednia edycja odbyła się w Warszawie


E-commerce day to posiadająca akredytację DIMAQ konferencja, która zrzesza wszystkie osoby związane z branżą e-commerce - specjalistów, przedsiębiorców, analityków i badaczy rynku, inwestorów czy przedstawicieli mediów. Po aż 10 prelekcjach, odbędzie się panel dyskusyjny, gdzie eksperci porozmawiają na temat aktualnych trendów w sektorze e-commerce.


_____________________


Nic Cię nie zaciekawiło? Sprawdź inne nadchodzące wydarzenia z branży marketingu TUTAJ.
Blog - najnowsze wpisy