Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Konferencje i konkursy startupowe - zestawienie na 2024 rok

Julia Szpak, 20 lutego 2024
Konferencje i konkursy startupowe - zestawienie na 2024 rok

Rok 2024 zapowiada się niezwykle ekscytująco dla entuzjastów startupów i innowacji! W tym artykule przedstawiamy zestawienie najciekawszych konferencji oraz konkursów startupowych, które będą miały miejsce w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. To doskonała okazja dla przedsiębiorców i inwestorów, aby poznać najnowsze trendy, zainspirować się oraz odkryć potencjalne diamenty wśród nowych przedsięwzięć biznesowych.


Ważne! Lista będzie na bieżąco aktualizowana! Wydarzenia zostały posortowane chronologicznie.


____

WYDARZENIA I CYKLE WYDARZEŃ


Konferencja Future Crunch 2024

Data: 5 kwietnia 2024 r.

Miasto: Warszawa


Konferencja Future Crunch 2024 to wydarzenie skupiające się na łączeniu AI z biznesem i edukacją. Podczas aż 7 paneli dyskusyjnych, eksperci podzielą się swoją wiedzą i zaprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji. Na uczestników czeka również Demo Day oraz sesje networkingowe.


17 Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG

Data: 21-23 maja 2024 r.

Miasto: Katowice


Międzynarodowe Targi INTARG to trwające aż 3 dni wydarzenie, gdzie startupy będą miały okazję do zaprezentowania swoich osiągnięć potencjalnym inwestorom, partnerom, klientom oraz wszystkim zainteresowanym. Podczas wydarzenia odbędą się konkursy wynalazków, konferencje i panele dyskusyjne, networkingowy bankiet oraz wiele innych atrakcji - nie może Cię tam zabraknąć!


Project & Analysis Management Summit 2024

Data: 13-14 czerwca 2024 r.

Miasto: Kraków


PAM Summit 2024 to dwudniowa konferencja, której program skupia się na synergii, jaka istnieje pomiędzy zarządzaniem projektami a analizą biznesową. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tymi obszarami, niezależnie od preferowanego języka - prelekcje i warsztaty będą prowadzone w języku polskim i angielskim. Organizatorzy PAM Summit 2024 zapewniają uczestnikom wspólne śniadanie - na dobre otwarcie drugiego dnia konferencji!


Infoshare 2024

Data: 22-23 maja 2024 r.

Miasto: Gdańsk


Konferencja Infoshare 2024 to największe wydarzenie technologiczne i startupowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Na wydarzeniu możesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a przy okazji nawiązać kontakty z inwestorami, marketerami, liderami biznesu oraz entuzjastami technologii. To niezwykła okazja do pokazania się szerszemu gronie odbiorców!


Internet Beta 2024

Data: 11-13 września 2024 r.

Miasto: Kielnarowa k. Rzeszowa


Internet Beta 2024 to kolejna edycja kultowej konferencji dla wszystkich osób, których praca zawodowa związana jest z Internetem. Agenda wydarzenia jest bardzo zróżnicowana - na scenie będą występować startupowcy, inwestorzy, twórcy aplikacji i stron internetowych, a także psycholodzy i socjolodzy. Organizatorzy wierzą, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie! #gromkiebrawa


Konferencja Wrocław jest Przedsiębiorczy 2024

Data: tba, w poprzednim roku odbyła się pod koniec listopada

Miasto: Wrocław


Wrocław jest Przedsiębiorczy 2024 to już III edycja konferencji przyciągającej wrocławskie środowisko biznesowe i naukowe. O wrocławskiej przedsiębiorczości będzie można posłuchać w wielu merytorycznych prelekcjach, inspirujących sesjach pitchingowych oraz panelach dyskusyjnych.


Aula Polska

Miasto: Warszawa

Aula Polska to odbywający się aż od 2007 roku cykl spotkań promujący kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Podczas wydarzenia odbywają się prezentacje młodych przedsięwzięć internetowych, nowych technologii oraz projektów - to spora dawka wiedzy i inspiracji do działania!


Hangout

Miasto: Kraków

Hangout jest to organizowany przez OMGKRK comuesięczne wydarzenie skupiające się na #innowacjach, #startupach, #technologii i osobach #IT z Krakowa. Jest to miejsce stworzone do nieformalnych rozmów o planach, inicjatywach i obecnych trendach w segmentach IT.


BeefUp

Miasto: Katowice

BeefUp to wydarzenie, które stawia sobie za cel łączenie światów startupów i nowych technologii z doświadczonym biznesem, który czasami ma problem z płynnym działaniem. BeefUp to inicjatywa, która nie tylko zachęca do budowania relacji, lecz również promuje nawiązywanie współprac opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.


Open Coffee Kraków

Miasto: Kraków

Open Coffee Kraków to comiesięczne spotkania networkingowe odbywające się bez prelegentów i agendy, a skupione wokół samych uczestników. Podczas śniadania, każda przybyła osoba ma dwie minuty, aby przedstawić się pozostałym, co umożliwia szybkie i skuteczne nawiązanie relacji z innymi.


Open Coffee Łódź

Miasto: Łódź

OpenCoffee to cykl regularnych spotkań w gronie łódzkich przedsiębiorców związanych z branżą internetową. W porze śniadaniowej, przy dobrej kawie, uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami, prezentują swoje pomysły oraz nawiązują nowe startupowo-technologiczne znajomości.


Turkusowe Śniadania

Miasto: Warszawa

Turkusowe Śniadania to największa w Polsce społeczność zrzeszająca entuzjastów i praktyków Turkusu - organizacji, które pracują nieco inaczej niż reszta. W ramach śniadaniowych spotkań prowadzone są warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne.


____

KONKURSY


Mazovian Startup IV 2024

Mazovian Startup to program akceleracyjny dla innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z Mazowsza. Organizator, Województwo Małopolskie, w ramach programu gwarantuje prowadzone przez ekspertów mentoring i szkolenia, wsparcie lokalnych i międzynarodowych organizacji oraz pulę nagród finansowych dla zwycięzców w wysokości 75 tysięcy złotych.


Impact Arena 2024

Impact Arena 2024 to wyjątkowy konkurs dla startupów, którego zwycięzcy będą mieli okazję uczestniczyć w programie mentoringowym InCredibles oraz zaprezentować się w Pulsie Biznesu. Finał konkursu zostanie przeprowadzony na scenie podczas konferencji Impact'24 - wydarzenia gromadzącego kilka tysięcy osób ze świata biznesu.


Carpathian Startup Fest (CSF24)

Konkurs Carpathian Startup Fest to organizowany przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego podkarpacki festiwal kierowany do startupów i inwestorów. Pomysłodawcy będą mogli zaprezentować się w aż 4 kategoriach: startup, scaleup, idea oraz open mic pitch. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe - nawet 40 tysięcy złotych!


Infoshare Startup Contest

Jeśli jesteś startupem, który pracuje nad produktem #tech4good, to ten konkurs jest dla Ciebie! Podczas konferencji Infoshare 2024 zaprezentuj swój pomysł, zwróć na siebie uwagę, znajdź klientów i wygraj nagrodę z puli aż 30 tysięcy euro. Dodatkowo, poprzez udział w konkursie możesz wygrać możliwość udziału w pakiecie mentoringowym InCredibles.


EEC Startup Challenge 2024

EEC Startup Challenge 2024 to wspaniała okazja dla przedsiębiorców do pozyskania inwestorów i partnerów finansowych, zwrócenie na siebie uwagi wśród akredytowanych mediów oraz - dla zwycięzców - możliwość zaprezentowania swojego startupu podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2024.


Orzeł Innowacji

„Orzeł Innowacji” to organizowany przez Rzeczpospolitą konkurs kierowany nie tylko do startupów, lecz również do większych przedsiębiorstw. Podczas wydarzenia zostaną uznane najbardziej innowacyjne firmy - te oferujące najbardziej nowatorskie technologie i produkty.

_____________________


Nic Cię nie zaciekawiło? Sprawdź inne nadchodzące wydarzenia z branży IT, UX, marketingu i startup TUTAJ.
Blog - najnowsze wpisy