Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Zostań gościnnym autorem bloga Crossweb

Ania Knap, 09 maja 2022
Zostań gościnnym autorem bloga Crossweb

Jesteś programistą_ką? Zajmujesz się testowaniem aplikacji mobilnych? Programujesz poza granicami kraju i chciałbyś_abyś porozmawiać o realiach pracy i życia za granicą? A może pasjonujesz się AI? Podziel się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą, pisząc artykuł gościnny dla społeczności Crossweb.


Zostań współautorem bloga Crossweb

Każdego miesiąca blog Crossweb odwiedza kilka tysięcy osób związanych z branżą IT. Są wśród nich deweloperzy, właściciele firm oraz studenci kierunków technicznych. Wśród artykułów znajdziesz zarówno wpisy eksperckie, wywiady z pracownikami firm technologicznych jak i relacje z wydarzeń.


Chcemy dać Ci szansę na zbudowanie swojej marki. Dzięki artykułom gościnnym masz okazję dotrzeć do społeczności programistów, dzieląc się swoim doświadczeniem.


Jeżeli chciałbyś_abyś umieścić swój tekst na naszym blogu, napisz do nas na adres: kontakt@crossweb.pl


Dlaczego warto?

Zainteresowaliśmy Cię, ale wciąż nie wiesz czy to dobry pomysł? Przedstawimy Ci kilka powodów dla których warto opublikować wpis gościnny.


Budowanie autorytetu

Pisanie artykułów gościnnych to świetny sposób na zaprezentowanie Twojej wiedzy i ugruntowanie pozycji eksperta_ki w danej dziedzinie. Wpisy gościnne pomagają w kreowaniu Twojego wizerunku w sieci oraz umożliwiają budowanie silnej świadomości marki.


Pozycjonowanie

Jeśli prowadzisz bloga i tworzysz artykuł gościnny na innej stronie, pozyskujesz linki zwrotne, które wpływają na pozycję Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania.


Portfolio

Wpis gościnny to budowanie swojego wizerunku. Dzięki wpisom możesz zbudować portfolio i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.


Do artykułu dołączymy Twoje krótkie BIO oraz link do Twojej strony.


Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły

Masz inny, ciekawy pomysł? Chciałbyś_abyś wystąpić jako gość w naszym webinarze? Udzielić wywiadu? Daj nam znać. Jesteśmy otwarci na propozycje :)


-------

Zdjęcie pochodzi ze strony pexels.com
Blog - najnowsze wpisy