Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Back End Developer

Typ: backend
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja

Miasto: Kraków

formalności

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę
Widełki: 12 000 - 16 000 zł brutto (umowa o pracę)

projekty

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: RGS
Główne: MySQL, Java, Docker, Redis, PostgreSQL, MongoDB, Kafka, Cassandra, Kubernetes, Cloud

praca

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 1 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
MySQL
Java
JavaScript
Docker

inne wymagania

Doświadczenie: 4+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników

Prywatna opieka zdrowotna
Dofinansowanie do Karty Multisport
Wydarzenia branżowe (szkolenia, konferencje)
Kuchnia (mikrofale, lodówka)
Kawa, kawa alternatywna, napoje gorące, zimne
Owoce, snacki, słodkości dla pracowników
PS4, Xbox, miejsce do relaksu
Integracja (wyjazdy, wspólne wyjścia)
Parking
Parking rowerowy
Dodatkowo: siłownia, restauracja, poczta, sklepy spożywcze

Senior Back End Developer

Al. Słowackiego 66, 30-004, Kraków, Poland
Wynagrodzenie (zależne od doświadczenia i skilla): 12000 – 16000+ PLN brutto / miesiąc

O nas

Kalamba Games to międzynarodowe studio gier z siedzibą w Krakowie i na Malcie, skupiające się na dewelopmencie i dystrybucji produktów na rynkach gier real-money oraz w kasynach społecznościowych. Tworząc z sukcesem gry od grudnia 2016 roku, jesteśmy rosnącym zespołem zapalonych i doświadczonych graczy-deweloperów, z głęboką znajomością branży oraz wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają nam na ciągłe dostarczanie kolejnych udanych tytułów.

W tym momencie zespół w Krakowie liczy 26 osób. Kadra zarządzająca, Art Team, zespół QA, Back-endu, Front-endu, Marketing / SoMe. Math Designer oraz UX/UI. Druga cześć zespołu wraz z naszym CEO jest w San Gwann na Malcie. Są to osoby związane głównie z Biz Dev’em. Paru naszych kolegów i koleżanek również wspomaga nas z Europy. Nasz zespół w Krakowie również będziemy powiększać o kolejnych BackEndowców, FrontEndowców oraz osoby związane z QA.

Back End STACK:  Java, JavaScript, SQL: MySQL / PostgreSQL, noSQL: Cassandra / MongoDB, Redis, Kafka

Opis stanowiska

 Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie Senior Back End Developer’a:

Dzienne obowiązki

  • Rozbudowa naszego RGS we współpracy z Lead Server Architektem.
  • Projektowanie strony serwera dla naszych narzędzi promocyjnych
  • Rozwijanie i rozbudowa nowych serwerów gier
  • Współpraca z partnerami dystrybucyjnymi (integracja, rozszerzenia)

Wymagania

  • Doświadczenie oraz znajomość co najmniej jednego z jeżyków programowania obiektowego – Java oraz JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych (back end)
  • Doświadczenie w pracy z Linux/Unix
  • Znajomość podstaw informatyki dotyczących struktur danych, projektowania algorytmów i rozwiązywania problemów.
  • Dobry angielski w mowie i piśmie

Co oferujemy?

  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (12000 – 16000+ PLN brutto / miesiąc)
  • elastyczne godziny pracy oraz prace w domu
  • 26 dni płatnego urlopu rocznie
  • dodatkowe benefity (współfinansowana karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, parking rowerowy)
  • możliwość dołączenia do zespołu, w którym możesz wywrzeć wpływ od pierwszego dnia

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej wielkiej historii sukcesu, skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej o Kalamba Games na stronie http://www.kalambagames.com