Przejdź do serwisu Crossweb

Back End Developer

Typ: backend
Poziom: regular
Odświeżono: 5 dni temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę
Widełki: 10 000 - 15 000 zł brutto (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: RGS
Główne: MySQL, Java, Docker, Redis, PostgreSQL, MongoDB, Kafka, Cassandra, Kubernetes, Cloud

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 1 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
MySQL
Java
Docker

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Wydarzenia branżowe
Kuchnia (mikrofale, lodówka)
Kawa, kawa alternatywna, napoje gorące, zimne
Owoce, snacki, słodkości dla pracowników
PS4, Xbox, miejsce do relaksu
Integracja
Parking
Parking rowerowy
Dodatkowo: więcej wkrótce!

Games Server Developer / Back End Developer

Al. Słowackiego 66, 30-004, Kraków, Poland
Wynagrodzenie (zależne od doświadczenia i skilla): 12000 – 16000 PLN brutto / miesiąc

O nas

Kalamba Games to międzynarodowe studio gier z siedzibą w Krakowie i na Malcie, skupiające się na dewelopmencie i dystrybucji produktów na rynkach gier real-money oraz w kasynach społecznościowych. Tworząc z sukcesem gry od grudnia 2016 roku, jesteśmy rosnącym zespołem zapalonych i doświadczonych graczy-deweloperów, z głęboką znajomością branży oraz wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają nam na ciągłe dostarczanie kolejnych udanych tytułów.

W tym momencie zespół w Krakowie liczy ok. 20 osób. Kadra zarządzająca, Art Team, zespół QA, Back-endu, Front-endu, Marketing / SoMe. Math Designer oraz UX/UI. Druga cześć zespołu wraz z naszym CEO jest w San Gwann na Malcie. Są to osoby związane głównie z Biz Dev’em. Paru naszych kolegów i koleżanek również wspomaga nas z Europy.Nasz zespół w Krakowie również bedziemy powiekszać o kolejnych BackEndowców, FrontEndowców oraz osoby związane z QA.

Back end STACK:  Java, SQL: MySQL / PostgreSQL, noSQL: Cassandra / MongoDB, Redis, Kafka

Opis stanowiska

 Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie Game Server Developera / Back End Developer’a:

Dzienne obowiązki

  • Projektowanie ram naszego RGS we współpracy z Lead Server Architektem.
  • Projektowanie strony serwera dla naszch narzędzi promocyjnych
  • Rozwijanie i rozbudowa nowych serwerów gier
  • Współpraca z partnerami dystrybucyjnymi (integracja, rozszerzenia)

Wymagania

  • Doświadczenie oraz znajomość co najmniej jednego z jeżyków programowania obiektowego jak Java, Rust, C++ czy Golang
  • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych (backend)
  • Doświadczenie w pracy z Linux/Unix
  • Znajomość podstaw informatyki dotyczących struktur danych, projektowania algorytmów i rozwiązywania problemów.
  • Dobry angielski w mowie i piśmie

Co oferujemy?

  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (12000 – 16000 PLN brutto / miesiąc)
  • elastyczne godziny pracy oraz prace w domu
  • 26 dni płatnego urlopu rocznie
  • możliwość podróży międzynarodowych
  • możliwośc dołączenia do zespołu, w którym możesz wywrzeć wpływ od pierwszego dnia

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej wielkiej historii sukcesu, skontaktuj się z nami!

Napisz do nas na adres: joinus@kalambagames.com

Dowiedz się więcej o Kalamba Games na stronie http://www.kalambagames.com

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossjob, bardzo pomagasz nam się rozwijać