Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy podcastów

#120 – Paweł Wróbel: O nawykach żywieniowych Polaków, na podstawie doświadczeń cateringu dietetycznego NTFY

11.01.2024
01:08
Polski

#120 – Paweł Wróbel: O nawykach żywieniowych Polaków, na podstawie doświadczeń cateringu dietetycznego Nice To Fit You

Videocast Wieśka Koteckiego: „Człowiek. Biznes. Technologia.”


Projekt „Człowiek. Biznes. Technologia.” to audycja, która powstała z połączenia świata designu, technologii oraz biznesu. W której rozmawiam z niezwykłymi osobami o otaczającym nas świecie, a dyskusje te zamykam w podcastach. Od niedawna – również w audycjach video.

W najnowszym odcinku podcastu rozmawiam z CEO Nice To Fit You, Pawłem Wróblem o tym, jak firmy cateringowe dostosowują się do ewoluujących oczekiwań klientów, oferując nie tylko zdrowe i zbilansowane posiłki, ale także wygodę dostarczania ich pod same drzwi.


Rozmówca podkreśla, jak catering dietetyczny zyskuje na popularności w Polsce, a firma, ekspandując na rynki zachodniej Europy, dostosowuje się do różnic kulturowych. Sezonowe trendy zdrowego stylu życia kształtują ofertę firmy, która aktywnie reaguje na zmiany, oferując klientom szeroki wybór dostosowany do indywidualnych preferencji.

W kontekście kontraktów i lojalności klientów, firma operuje bez długoletnich zobowiązań, budując relacje poprzez szeroki wybór i wykorzystanie sztucznej inteligencji do analizy danych. Rozmowa dotyka także ekologiczności diet pudełkowych- mimo trudności związanych z wprowadzaniem eko-opakowań, firma utrzymuje zaangażowanie w projekty zrównoważonego rozwoju i stara się zminimalizować ślad węglowy.

Nice To Fit You dostosowuje się także do trendów techologiczno- biznesowych, takich jak personalizacja, convenience, sustainability, tech integration czy transparentność.

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób? Odpowiedzi znajdziesz w odcinku!

 

Miłego odsłuchu

Wiesław Kotecki

Podobne podcasty